Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Energiczna Seniorka z szansą na tytuł Człowieka Roku 2014

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Energiczna Seniorka z szansą na tytuł Człowieka Roku 2014 Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
13.02.2015
maria_nowatka_06_02_15_000.jpgZ radością informujemy, iż dzięki Państwa głosom kandydatka z gminy Kowalewo Pomorskie do tytułu „Człowieka Roku 2014 Gazety Pomorskiej" Pani Maria Nowatka przeszła do kolejnego etapu plebiscytu. Nadal zachęcamy do głosowania. Drugi etap plebiscytu trwa od 11 do 27 lutego br.

 

 

Przypominamy, iż głosować można za pośrednictwem strony internetowej pomorska.pl (zakładka „Plebiscyty"). Ta metoda jest nieodpłatna, a dziennie można oddać 3 głosy na daną kandydaturę. Głosować można również za pomocą SMS wysłanego na numer 71321 w treści wpisując czlowiek.16 (koszt 1,23 zł z VAT). Jeden wysłany SMS to 5 punktów w Plebiscycie na daną kandydaturę. Za pośrednictwem telefonów komórkowych można oddać dziennie nieograniczoną liczbę głosów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej:

http://plebiscyty.pomorska.pl/plebiscyt/karta/maria-nowatka,26021,1362395,t,id,kid.html

Celem plebiscytu jest uhonorowanie osób, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju i promocji regionu w różnych dziedzinach, wyróżniają się niezwykłymi zdolnościami i pomysłami, pracowitością oraz zaangażowaniem w niesieniu pomocy innym.

Jeszcze raz zachęcamy do głosowania na kowalewiankę Panią Marię Nowatkę, kandydatkę na „Człowieka Roku 2014".

maria_nowatka_06_02_15_001.jpg
maria_nowatka_06_02_15_002.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!