Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zróbmy prezent na 740 urodziny miasta, czyli konkurs na widokówkę pt. Moje spojrzenie na Kowalewo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zróbmy prezent na 740 urodziny miasta, czyli konkurs na widokówkę pt. Moje spojrzenie na Kowalewo Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.03.2015

small.jpgChcemy zachęcić wszystkich, którzy identyfikują się z naszym miastem, do stworzenia indywidualnej wypowiedzi plastycznej w dowolnej technice plastycznej: fotografia, malarstwo, rysunek, techniki graficzne (grafika warsztatowa  linoryt, litografia, monotypia itd.) czy grafika komputerowa jako prezent dla miasta na jego 740 urodziny. Przypominamy, że pięć lat temu odbyła się pierwsza edycja konkursu, z okazji 735-lecia i wygrała praca p. Magdaleny Kawuli.

Parki, zabytki, miejsca zakryte, ważne dla mieszkańców, a często niewidoczne dla turystów, mają niezwykły walor estetyczny i wymiar osobisty. Wiążą się z nimi wspomnienia, przeżycia i codzienność mieszkańców. - informuje burmistrz Andrzej Grabowski- Konkurs na widokówkę ma na celu wygenerowanie właśnie takich miejsc. Nie muszą być ograniczone do przedstawienia wyłącznie zabytkowego centrum miasta, choć zawsze można pokusić się o potraktowanie obiektów z centrum z artystyczną fantazją. Wartych pokazania, inspirujących, ciekawych i zapomnianych miejsc nie brakuje. Do dzieła!

Nadesłane do 31 marca br. prace oceni komisja konkursowa, a ta najpiękniejsza zostanie nagrodzona publikacją w formie widokówki. Autor pracy oczywiście dostanie w prezencie komplet widokówek i nagrodę rzeczową. Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Do pobrania:

Regulamin konkursu

Do podziwiania przedwojenna widokówka przedstawiająca wieś w naszej gminie oraz zwycięska widokówka z I edycji z 2010r.

(zamieszczono dn.  2015-02-13)

 2.jpg

1.jpg

 

 

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!