Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Uwaga - zmiana ceny biletu na Pływalnię.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Uwaga - zmiana ceny biletu na Pływalnię. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.02.2015
zmiana_ceny_17_02_15_000.jpgNiebawem miną 4 miesiące od oddania do użytku Pływalni. Wszyscy, nawet przeciwnicy jej budowy wiedzą , że „ Nasza Pływalnia „cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dziennie korzysta ok 400-450 osób z kąpieli. Od 31 października 2014r odwiedziło ją ponad 26.000 osób Byli to nie tylko mieszkańcy naszej gminy, czy sąsiednich, ale również mieszkańcy Torunia, Golubia Dobrzynia i okolic, Wąbrzeźna oraz Ciechocinka.
Był to niewątpliwie dla nas bardzo trudny okres próby. Wszyscy uczyliśmy się, staraliśmy się sprostać oczekiwaniom osób korzystających z kąpieli, jak też poznawaliśmy zasady funkcjonowania urządzeń na podbaseniu Bardzo sympatycznie jest również słyszeć od Państwa pozytywne opinie o naszym obiekcie i osobach w nim pracujących. Szczególnie dla nas ważne są opinie tych, którzy niemal codziennie korzystają z pływalni, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

Jak wszyscy wiemy od początku funkcjonowania Pływalni obowiązuje promocyjna, symboliczna opłata 1zł za pierwszą godzinę. Chcieliśmy w ten sposób zachęcić Państwa do poznania obiektu. Przekonania się, jak wspaniale woda wpływa na nasz organizm, nasze zdrowie i samopoczucie. Nie pokrywa ona żadnych kosztów związanych z jej funkcjonowaniem. Po kwartale funkcjonowania mamy już możliwość dokonania pewnych analiz i symulacji. Informuję, że z dniem 1 marca 2015 roku kwota wstępu na Pływalnię ulegnie zmianie. Wstęp i pierwsza godzina to kwota 3zł, natomiast kolejna godzina to niezmienne 0,10zł za każdą rozpoczętą minutę, co łącznie nam daje po 6zł za drugą i kolejną godzinę. Dziękuję za dotychczasowe korzystanie z Pływalni i zachęcam do dalszych odwiedzin.

Z poważaniem
Marzena Rachubińska
Kierownik Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pom.

zmiana_ceny_17_02_15_002.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!