Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Uwaga - zmiana ceny biletu na Pływalnię.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Uwaga - zmiana ceny biletu na Pływalnię. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.02.2015
zmiana_ceny_17_02_15_000.jpgNiebawem miną 4 miesiące od oddania do użytku Pływalni. Wszyscy, nawet przeciwnicy jej budowy wiedzą , że „ Nasza Pływalnia „cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dziennie korzysta ok 400-450 osób z kąpieli. Od 31 października 2014r odwiedziło ją ponad 26.000 osób Byli to nie tylko mieszkańcy naszej gminy, czy sąsiednich, ale również mieszkańcy Torunia, Golubia Dobrzynia i okolic, Wąbrzeźna oraz Ciechocinka.
Był to niewątpliwie dla nas bardzo trudny okres próby. Wszyscy uczyliśmy się, staraliśmy się sprostać oczekiwaniom osób korzystających z kąpieli, jak też poznawaliśmy zasady funkcjonowania urządzeń na podbaseniu Bardzo sympatycznie jest również słyszeć od Państwa pozytywne opinie o naszym obiekcie i osobach w nim pracujących. Szczególnie dla nas ważne są opinie tych, którzy niemal codziennie korzystają z pływalni, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

Jak wszyscy wiemy od początku funkcjonowania Pływalni obowiązuje promocyjna, symboliczna opłata 1zł za pierwszą godzinę. Chcieliśmy w ten sposób zachęcić Państwa do poznania obiektu. Przekonania się, jak wspaniale woda wpływa na nasz organizm, nasze zdrowie i samopoczucie. Nie pokrywa ona żadnych kosztów związanych z jej funkcjonowaniem. Po kwartale funkcjonowania mamy już możliwość dokonania pewnych analiz i symulacji. Informuję, że z dniem 1 marca 2015 roku kwota wstępu na Pływalnię ulegnie zmianie. Wstęp i pierwsza godzina to kwota 3zł, natomiast kolejna godzina to niezmienne 0,10zł za każdą rozpoczętą minutę, co łącznie nam daje po 6zł za drugą i kolejną godzinę. Dziękuję za dotychczasowe korzystanie z Pływalni i zachęcam do dalszych odwiedzin.

Z poważaniem
Marzena Rachubińska
Kierownik Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pom.

zmiana_ceny_17_02_15_002.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!