Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
17.02.2015
W small.jpgdniu 12 lutego br. z racji swego święta, zaszczycili swoją obecnością Babcie i Dziadkowie wychowanków Świetlicy Socjoterapeutycznej. Tym razem uroczystość odbyła się na sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Seniorów podjęto kawą, herbatą i wypiekami własnej „roboty". Na stołach z okazji Tłustego Czwartku znalazły się też pączki z „BIEDRONKI", które schodziły jak ciepłe bułeczki, mimo, że nie wyszły spod naszych rąk.

Były wierszyki, piosenki, życzenia i upominki. Nie zabrakło konkursów i wspólnej zabawy przy dźwiękach muzyki. Babcie wraz z wnuczętami korzystając z ostatnich chwil karnawału do końca nie schodziły z parkietu...

Spotkanie przebiegające w miłej, ciepłej i radosnej atmosferze zakończono wspólnym zdjęciem pamiątkowym. Młodym duchem seniorom raz jeszcze życzono dużo zdrowia, spokoju, jak najmniej trosk i zmartwień oraz pociechy z wnucząt, zaś młodzieży na zbliżające się ferie, udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Władzom Miasta Kowalewo Pomorskie oraz dyrekcji M-GOK składamy podziękowania za nieodpłatne udostępnienie sali widowiskowej i pomieszczenia kuchennego.

 swietlica.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!