Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
17.02.2015
W small.jpgdniu 12 lutego br. z racji swego święta, zaszczycili swoją obecnością Babcie i Dziadkowie wychowanków Świetlicy Socjoterapeutycznej. Tym razem uroczystość odbyła się na sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Seniorów podjęto kawą, herbatą i wypiekami własnej „roboty". Na stołach z okazji Tłustego Czwartku znalazły się też pączki z „BIEDRONKI", które schodziły jak ciepłe bułeczki, mimo, że nie wyszły spod naszych rąk.

Były wierszyki, piosenki, życzenia i upominki. Nie zabrakło konkursów i wspólnej zabawy przy dźwiękach muzyki. Babcie wraz z wnuczętami korzystając z ostatnich chwil karnawału do końca nie schodziły z parkietu...

Spotkanie przebiegające w miłej, ciepłej i radosnej atmosferze zakończono wspólnym zdjęciem pamiątkowym. Młodym duchem seniorom raz jeszcze życzono dużo zdrowia, spokoju, jak najmniej trosk i zmartwień oraz pociechy z wnucząt, zaś młodzieży na zbliżające się ferie, udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Władzom Miasta Kowalewo Pomorskie oraz dyrekcji M-GOK składamy podziękowania za nieodpłatne udostępnienie sali widowiskowej i pomieszczenia kuchennego.

 swietlica.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!