Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zakup komputera ze środków pozyskanych z Turnieju Charytatywnego Gramy z sercem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zakup komputera ze środków pozyskanych z Turnieju Charytatywnego Gramy z sercem Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
17.02.2015

1.jpgW dniu 09.02.2015r. organizatorzy II edycji Turnieju Charytatywnego pn. „Gramy z sercem" osobiście wręczyli wychowankom Świetlicy Socjoterapeutycznej komputer zakupiony ze środków pozyskanych w ramach turnieju.

Przypomnijmy 11.01.2015r. na hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim, odbył się niecodzienny mecz amatorskich drużyn piłkarskich, które postanowiły grać charytatywnie na rzecz dzieciaków ze Świetlicy.„Piłkarze"tego dnia, pokazali na boisku piękną grę fair play.

W tym roku przekazana z turnieju kwota 1600,00 zł. pochodząca z wpisowego drużyn oraz od sponsorów, została przeznaczona na zakup komputera, z którego będą korzystać wychowankowie placówki.

Jeszcze raz wielkie uznanie dla młodych pomysłodawców szczytnej akcji tj. Bartosza Olkowskiego, Piotra Błach, Damiana Kawuli, Karola Gierłowskiego.

CHAPEAU BAS CHŁOPAKI!!!

W imieniu kierownictwa MGOPS w Kowalewie Pomorskim, wychowanków i pracowników Świetlicy, składamy również podziękowania na ręce sponsorów, grających drużyn oraz osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji turnieju.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!