Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zakup komputera ze środków pozyskanych z Turnieju Charytatywnego Gramy z sercem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zakup komputera ze środków pozyskanych z Turnieju Charytatywnego Gramy z sercem Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
17.02.2015

1.jpgW dniu 09.02.2015r. organizatorzy II edycji Turnieju Charytatywnego pn. „Gramy z sercem" osobiście wręczyli wychowankom Świetlicy Socjoterapeutycznej komputer zakupiony ze środków pozyskanych w ramach turnieju.

Przypomnijmy 11.01.2015r. na hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim, odbył się niecodzienny mecz amatorskich drużyn piłkarskich, które postanowiły grać charytatywnie na rzecz dzieciaków ze Świetlicy.„Piłkarze"tego dnia, pokazali na boisku piękną grę fair play.

W tym roku przekazana z turnieju kwota 1600,00 zł. pochodząca z wpisowego drużyn oraz od sponsorów, została przeznaczona na zakup komputera, z którego będą korzystać wychowankowie placówki.

Jeszcze raz wielkie uznanie dla młodych pomysłodawców szczytnej akcji tj. Bartosza Olkowskiego, Piotra Błach, Damiana Kawuli, Karola Gierłowskiego.

CHAPEAU BAS CHŁOPAKI!!!

W imieniu kierownictwa MGOPS w Kowalewie Pomorskim, wychowanków i pracowników Świetlicy, składamy również podziękowania na ręce sponsorów, grających drużyn oraz osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji turnieju.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!