Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ferie zimowe z Domem Kultury

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ferie zimowe z Domem Kultury Drukuj
Wpisał: Kamila Wojciechowska   
24.02.2015

7.jpgW pierwszym tygodniu ferii zimowych Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kowalewie Pomorskim organizował zajęcia dla dzieci z miasta i okolic, którzy każdego dnia odwiedzali placówkę w dobrych humorach i z mocnym postanowieniem świetnej zabawy.  

W pierwszym dniu ferii, po krótkiej pogadance na temat zachowania bezpieczeństwa podczas trwania wypoczynku, uczestnicy wraz z opiekunami zabrali się do przygotowań do balu przebierańców. Każde dziecko stworzyło własną, kreatywną maskę. Następnego dnia maski oceniła komisja, najlepsze zostały wyróżnione a ich właściciele otrzymali nagrody.

Kolejny dzień ferii przebiegł tanecznie, bowiem odbył się wspomniany wcześniej bal - Bal Czytelnika. Uczestnicy zajęć dołączyli do czytelników Miejskiej Biblioteki i wszyscy wspólnie oglądali występ WTZ, brali udział w zabawach, konkursach i oglądali przedstawienie teatru Art-Re pn.: Wilk i zając na wakacjach.

Podczas kolejnych dni  uczestnicy  poznali co to recykling twórczy, m.in. z rolek po papierze stworzyli wyścigowe samochody. Pod okiem opiekunów udało się zrobić kolorowy ryż, a z niego każde dziecko wyczarowało piękne kwiaty. Uczestnicy robili również portrety swoich kolegów i wspólnie udało się zrobić wielką kwiatową kulę.

W każdym dniu zajęć podopieczni doskonalili także umiejętności intelektualne podczas rozwiązywania przygotowanych zagadek i quizów. Były zajęcia grupowe - gry, zabawy oraz zajęcia relaksacyjne.  Atrakcją były również puzzle 3d, które wywołały wiele radości i satysfakcji po ich ułożeniu.

Podczas Ferii z Domem Kultury dzieci bardzo aktywnie, kreatywnie i artystycznie spędzały czas poznając nowe techniki, narzędzia czy materiały plastyczne, brały udział w zajęciach integracyjnych i sportowych nawiązując nowe znajomości i przyjaźnie.

Na uroczystym zakończeniu zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i zgodnie twierdzili, że to był dobrze spędzony czas.

 

ferie_mgok_24_02_2015.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!