Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zabawa walentynkowa dla dzieci na Osiedlu Brodnickim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zabawa walentynkowa dla dzieci na Osiedlu Brodnickim Drukuj
Wpisał: Magdalena Hinz   
25.02.2015

small.jpgW dniu 14 lutego 2015 r. przewodniczący Komitetu Osiedlowego Osiedla Brodnickiego pan Henryk Sławiński wraz z przedstawicielstwem Zarządu w osobie pani Bernadety Wiącek zaprosili najmłodszych mieszkańców Osiedla Brodnickiego na coroczną zabawę karnawałową - tym razem połączoną z Walentynkami.

Organizatorzy zadbali o poczęstunek dla uczestników, były słodkości, owoce i napoje dla spragnionych. W programie imprezy znalazły się też liczne konkursy. Dzieci mogły wykazać się znajomością piosenek w quizie „Jaka to melodia?", sprawnością w biegu z piłeczką tenisową, tańcach z balonami czy w konkursie z krzesełkami. Za aktywny udział w zabawach każde dziecko otrzymało upominek i na pewno długo będzie wspominać zakończenie tegorocznego karnawału.

Organizatorzy zapraszają do udziału w kolejnych takich imprezach.

walentynki_dzieci_25_02_2015.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!