Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zabawa walentynkowa dla dzieci na Osiedlu Brodnickim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zabawa walentynkowa dla dzieci na Osiedlu Brodnickim Drukuj
Wpisał: Magdalena Hinz   
25.02.2015

small.jpgW dniu 14 lutego 2015 r. przewodniczący Komitetu Osiedlowego Osiedla Brodnickiego pan Henryk Sławiński wraz z przedstawicielstwem Zarządu w osobie pani Bernadety Wiącek zaprosili najmłodszych mieszkańców Osiedla Brodnickiego na coroczną zabawę karnawałową - tym razem połączoną z Walentynkami.

Organizatorzy zadbali o poczęstunek dla uczestników, były słodkości, owoce i napoje dla spragnionych. W programie imprezy znalazły się też liczne konkursy. Dzieci mogły wykazać się znajomością piosenek w quizie „Jaka to melodia?", sprawnością w biegu z piłeczką tenisową, tańcach z balonami czy w konkursie z krzesełkami. Za aktywny udział w zabawach każde dziecko otrzymało upominek i na pewno długo będzie wspominać zakończenie tegorocznego karnawału.

Organizatorzy zapraszają do udziału w kolejnych takich imprezach.

walentynki_dzieci_25_02_2015.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!