Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pracowite ferie kolarzy z naszego regionu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pracowite ferie kolarzy z naszego regionu Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
02.03.2015

Z1.jpgawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo i LUKS Grodno Nowogród w dniach 13-22.02.2015r. uczestniczyli w zgrupowaniu treningowym kadry wojewódzkiej kat. junior młodszy i młodzik w Jarosławcu.

Prowadzone zajęcia przez trenerów Mariana Krycha i Wiesława Młodziankiewicza ukierunkowane były na kształtowanie siły i wytrzymałości specjalistycznej oraz techniki jazdy na rowerze.

Gospodarze ośrodka „GRYFIA" w Jarosławcu zapewnili doskonałe warunki trenującym.

Zajęcia treningowe stanowiły przygotowania do sezonu kolarskiego 2015 i pierwszego startu ma Mistrzostwach Województwa MTB w Małej Nieszawce w dniu 14 marca br.

Pozostali zawodnicy obu klubów trenowali w systemie obozu dochodzeniowego na obiektach szkół podstawowych w Wielkim Rychnowie i Nowogrodzie, siłowni i pływalni w Kowalewie Pomorskim.

Zajęcia te prowadzili instruktorzy: Dariusz Osmański i Marzanna Czerw.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!