Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pracowite ferie kolarzy z naszego regionu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pracowite ferie kolarzy z naszego regionu Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
02.03.2015

Z1.jpgawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo i LUKS Grodno Nowogród w dniach 13-22.02.2015r. uczestniczyli w zgrupowaniu treningowym kadry wojewódzkiej kat. junior młodszy i młodzik w Jarosławcu.

Prowadzone zajęcia przez trenerów Mariana Krycha i Wiesława Młodziankiewicza ukierunkowane były na kształtowanie siły i wytrzymałości specjalistycznej oraz techniki jazdy na rowerze.

Gospodarze ośrodka „GRYFIA" w Jarosławcu zapewnili doskonałe warunki trenującym.

Zajęcia treningowe stanowiły przygotowania do sezonu kolarskiego 2015 i pierwszego startu ma Mistrzostwach Województwa MTB w Małej Nieszawce w dniu 14 marca br.

Pozostali zawodnicy obu klubów trenowali w systemie obozu dochodzeniowego na obiektach szkół podstawowych w Wielkim Rychnowie i Nowogrodzie, siłowni i pływalni w Kowalewie Pomorskim.

Zajęcia te prowadzili instruktorzy: Dariusz Osmański i Marzanna Czerw.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!