Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Kowalewo Pomorskie Orlik 2012 Wielka Łąka Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.03.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Turniej tenisa stołowego o Puchar OSP Kiełpiny

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Turniej tenisa stołowego o Puchar OSP Kiełpiny Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.03.2015
turn_tenisa_osp_kielp_09_03_15_000.jpgW ferie zimowe strażacy z OSP Kiełpiny zapewnili młodzieży wiele sportowych emocji. W II turnieju tenisa stołowego o Puchar Jednostki OSP w dniu 25 lutego z rakietkami w rękach w szranki stanęło 10 zawodników. Chłopcy losowo podzieleni na dwie grupy zagrali systemem każdy z każdym.
Grupa I: Kwiatkowski Adrian, Kwiatkowski Dawid, Zdziarski Karol, Wojtunik Daniel i Bartoszyński Bartek,

Grupa II: Zdziarski Łukasz, Kwiatkowski Łukasz, Rostkowski Jakub, Kwiatkowski Szymon i Kwiatkowski Mateusz.

Po emocjonujących rozgrywkach na podium stanęli: Im. Adrian Kwiatkowski, IIm Dawid Kwiatkowski, IIIm. Łukasz Zdziarski.

Zwycięzcy i pozostali zawodnicy odebrali z rąk organizatorów: prezesa OSP Ryszarda Świętalskiego i sekretarza jednostki Edwarda Wojtunik nagrody ufundowane przez jednostkę OSP Kiełpiny oraz Burmistrza Miasta Andrzeja Grabowskiego.

Jednostka w Kiełpinach jest wzorem do naśladowania jak przyciągnąć młodzież i zaszczepić w niej chęć działania w strażakach ochotnikach. Organizują turnieje tenisa, turnieje piłki nożnej oraz zabawy. Współpraca z sołtysem i radą sołecką (również strażacy) oraz paniami z KGW (praktycznie same żony strażaków) owocuje wieloma imprezami na rzecz społeczeństwa, doposażeniem placu zabaw i świetlicy wiejskiej. Wszystko to pobudza do aktywności wszystkich mieszkańców co jest przykładem dla młodzieży. Gratuluję i życzę młodym strażakom wielu sukcesów na zawodach sportowo- pożarniczych, natomiast zarządowi OSP Kiełpiny powodzenia w realizacji zawodów strzeleckich dla własnej jednostki- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.
 turn_tenisa_osp_kielp_09_03_15_001.jpg
turn_tenisa_osp_kielp_09_03_15_002.jpg
turn_tenisa_osp_kielp_09_03_15_003.jpg

turn_tenisa_osp_kielp_09_03_15_004.jpg

turn_tenisa_osp_kielp_09_03_15_005.jpg

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!