Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Organizacje pozarządowe arrow POMOC MEDIATORA DLA NGO

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

POMOC MEDIATORA DLA NGO Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
10.03.2015
Ośrodek TŁOK zaprasza do korzystania z pomocy MEDIATORA wspierającego wypracowanie dobrych stosunków między NGO a samorządem.

Z pomocy mediatorskiej mogą korzystać organizacje pozarządowe i jednostki samorządu terytorialnego.

Mediator wspiera merytorycznie i mediacyjnie organizację pozarządową i samorząd w dojściu do porozumienia w kwestii istotnej dla danej organizacji.

Mediatorem jest p. Marta Jaskulska - specjalistka w zakresie mediacji, z wieloletnim doświadczeniem w pracy w sektorze pozarządowym i samorządowym.

Aby skorzystać z pomocy należy wypełnić kartę zgłoszeniową (w załączeniu) i przesłać na adres siec@tlok.pl.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.siecngo.pl lub pod nr tel. 56 653 90 65.

Wsparcie mediacyjne jest oferowane w ramach projektu „Razem łatwiej: sieciowanie organizacji pozarządowych w województwie kujawsko-pomorskim", realizowanego przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!