Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kowalewiacy jak ryby w wodzie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kowalewiacy jak ryby w wodzie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.03.2015

2.jpgZa nami cztery miesiące funkcjonowania pływalni w Kowalewie Pomorskim. Jej  popularność nie spadła ani na chwilę, pomimo zimy, świąt, ferii zimowych i poważnej epidemii grypy. Nadal średnia miesięczna przekracza 8 tysięcy chętnych do pływania. Od 31.10.2014 do 28.02.2015r. pływalnię odwiedziło prawie 34 tysiące osób. W tym 6250 to uczniowie odbywający zajęcia w-f, a klienci indywidualni  to 27.652 osoby.

W miesiącu lutym z dobrodziejstwa kąpieli skorzystało łącznie 8180 osób. Zorganizowano również naukę pływania dla 40 chętnych. Uczestnicy każdej z trzech grup mieli po 8 godzin nauki pod okiem fachowców. Każdy z uczestników zapewnia, że nauczył się pływać i pewnie czuje się w wodzie.

W czasie ferii zimowych, po przeprowadzonej konsultacji społecznej w formie ankiet, przesunięto godziny funkcjonowania obiektu, aby każdy mógł z niego korzystać do 22.00 przez cały tydzień.

W pierwszym tygodniu marca, od kiedy funkcjonuje już nowa stawka za wejście i pierwszą godzinę czyli 3zł od osoby zainteresowanie również nie zmalało. W ciągu 7 dni kąpało się łącznie 2119 osób. Powyższa statystyka utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że obiekt ten był potrzebny. Przebywający u nas na zimowym obozie sportowym uczniowie szkoły salezjańskiej z Torunia byli pod wrażeniem funkcjonalności i dostępności pływalni oraz sympatycznej atmosfery jaka na niej panuje. Cieszą mnie te pozytywne opinie. Zapraszam do korzystania z 4 basenów, aby każdy sam sobie wypracował własną ocenę. - informuje burmistrz Andrzej Grabowski.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!