Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kowalewiacy jak ryby w wodzie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kowalewiacy jak ryby w wodzie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.03.2015

2.jpgZa nami cztery miesiące funkcjonowania pływalni w Kowalewie Pomorskim. Jej  popularność nie spadła ani na chwilę, pomimo zimy, świąt, ferii zimowych i poważnej epidemii grypy. Nadal średnia miesięczna przekracza 8 tysięcy chętnych do pływania. Od 31.10.2014 do 28.02.2015r. pływalnię odwiedziło prawie 34 tysiące osób. W tym 6250 to uczniowie odbywający zajęcia w-f, a klienci indywidualni  to 27.652 osoby.

W miesiącu lutym z dobrodziejstwa kąpieli skorzystało łącznie 8180 osób. Zorganizowano również naukę pływania dla 40 chętnych. Uczestnicy każdej z trzech grup mieli po 8 godzin nauki pod okiem fachowców. Każdy z uczestników zapewnia, że nauczył się pływać i pewnie czuje się w wodzie.

W czasie ferii zimowych, po przeprowadzonej konsultacji społecznej w formie ankiet, przesunięto godziny funkcjonowania obiektu, aby każdy mógł z niego korzystać do 22.00 przez cały tydzień.

W pierwszym tygodniu marca, od kiedy funkcjonuje już nowa stawka za wejście i pierwszą godzinę czyli 3zł od osoby zainteresowanie również nie zmalało. W ciągu 7 dni kąpało się łącznie 2119 osób. Powyższa statystyka utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że obiekt ten był potrzebny. Przebywający u nas na zimowym obozie sportowym uczniowie szkoły salezjańskiej z Torunia byli pod wrażeniem funkcjonalności i dostępności pływalni oraz sympatycznej atmosfery jaka na niej panuje. Cieszą mnie te pozytywne opinie. Zapraszam do korzystania z 4 basenów, aby każdy sam sobie wypracował własną ocenę. - informuje burmistrz Andrzej Grabowski.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!