Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Srebro młodych piłkarzy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Srebro młodych piłkarzy Drukuj
Wpisał: Andrzej Łukaszewski   
12.03.2015

small.jpgDrużyna UKS Orlik Kowalewo w rozegranym we Włocławku w  Hali Mistrzów prestiżowym turnieju LIDER WINTER KIDS CUP 2015 zajęła II miejsce.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy po sześć zespołów grając systemem każdy z każdym .W następnej fazie drużyny , które zajmą 1 i 2 miejsca grały mecz półfinałowy na „krzyż", drużyny z miejsc 3 do 6 mecze o miejsca z drużynami , które zajęły te same miejsca w grupie . Nasza drużyna składająca się z chłopców SP Kowalewo i SP Pluskowęsy i trenujących w Orliku Promień trafiła do grupy I , w której faworytem była drużyna BKS Bydgoszcz i gospodarze Lider Włocławek. W meczu otwarcia zagraliśmy z Bydgoszczą .Po świetnej grze wygraliśmy 2-1. To dało nam impuls , wiedzieliśmy , że można wygrać z faworyzowanymi drużynami. Od tego momentu wygraliśmy wszystkie mecze w naszej grupie . Zajęliśmy 1 miejsce i z ciekawością czekaliśmy, z kim zagramy o finał. Okazało się , ze drugie miejsce w grupie 2  zajęła drużyna Cuiavii Inowrocław, z którą wygraliśmy 1-0. W finale przeciwko nam wystąpiła drużyna Elany Toruń. Już w trzeciej minucie meczu prowadziliśmy 2-0. Jednak bardzo krótka ławka zawodników rezerwowych spowodowana chorobami   nie pozwoliła nam utrzymać tego wyniku do końca . Ogromne zmęczenie spowodowało, że w końcówce meczu Elana strzeliła nam 4 bramki. Mimo porażki czujemy ogromne zadowolenie. Do domów wróciliśmy pózno , ale szczęśliwi. Otrzymaliśmy okazały puchar, każdy z zawodników medal. Otrzymaliśmy też zaproszenia na prestiżowe turnieje do dużych miast. Najlepszym bramkarzem wybrano Damiana Pawlewicza a strzelcem Dawida Kwiatkowskiego z naszej drużyny .Drużyna wystąpiła w składzie : Jakub Wilkanowski, Damian Pawlewicz, Dawid Kwiatkowski, Jakub Reiwer, Miłosz Perełka, Tymoteusz Żuławski, Dawid Górski, Maciej Kołodziejczyk, Kamil Sankiewicz.

 a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!