Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Srebro młodych piłkarzy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Srebro młodych piłkarzy Drukuj
Wpisał: Andrzej Łukaszewski   
12.03.2015

small.jpgDrużyna UKS Orlik Kowalewo w rozegranym we Włocławku w  Hali Mistrzów prestiżowym turnieju LIDER WINTER KIDS CUP 2015 zajęła II miejsce.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy po sześć zespołów grając systemem każdy z każdym .W następnej fazie drużyny , które zajmą 1 i 2 miejsca grały mecz półfinałowy na „krzyż", drużyny z miejsc 3 do 6 mecze o miejsca z drużynami , które zajęły te same miejsca w grupie . Nasza drużyna składająca się z chłopców SP Kowalewo i SP Pluskowęsy i trenujących w Orliku Promień trafiła do grupy I , w której faworytem była drużyna BKS Bydgoszcz i gospodarze Lider Włocławek. W meczu otwarcia zagraliśmy z Bydgoszczą .Po świetnej grze wygraliśmy 2-1. To dało nam impuls , wiedzieliśmy , że można wygrać z faworyzowanymi drużynami. Od tego momentu wygraliśmy wszystkie mecze w naszej grupie . Zajęliśmy 1 miejsce i z ciekawością czekaliśmy, z kim zagramy o finał. Okazało się , ze drugie miejsce w grupie 2  zajęła drużyna Cuiavii Inowrocław, z którą wygraliśmy 1-0. W finale przeciwko nam wystąpiła drużyna Elany Toruń. Już w trzeciej minucie meczu prowadziliśmy 2-0. Jednak bardzo krótka ławka zawodników rezerwowych spowodowana chorobami   nie pozwoliła nam utrzymać tego wyniku do końca . Ogromne zmęczenie spowodowało, że w końcówce meczu Elana strzeliła nam 4 bramki. Mimo porażki czujemy ogromne zadowolenie. Do domów wróciliśmy pózno , ale szczęśliwi. Otrzymaliśmy okazały puchar, każdy z zawodników medal. Otrzymaliśmy też zaproszenia na prestiżowe turnieje do dużych miast. Najlepszym bramkarzem wybrano Damiana Pawlewicza a strzelcem Dawida Kwiatkowskiego z naszej drużyny .Drużyna wystąpiła w składzie : Jakub Wilkanowski, Damian Pawlewicz, Dawid Kwiatkowski, Jakub Reiwer, Miłosz Perełka, Tymoteusz Żuławski, Dawid Górski, Maciej Kołodziejczyk, Kamil Sankiewicz.

 a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!