Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Odetchnęli z ulgą

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Odetchnęli z ulgą Drukuj
Wpisał: Julia Baranowska   
13.03.2015
small.jpgKornelia Kaszubowska i Jakub Ostrowski mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Udało się! Zostali laureatami wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii. Od września uczniowie intensywnie pracowali z panią Julią Baranowską nad opanowaniem materiału z biologii nie tylko na poziomie gimnazjalnym, ale i ponadgimnazjalnym.

Zakres literatury do przeczytania w tym roku był niemały - 13 pozycji oraz podręczniki szkolne dopuszczone przez MEN. W literaturze znajdowały się m.in. atlasy krzewów i drzew Polski, anatomiczne dla studentów medycyny, a także książka dla maturzystów ( o ponad tysiącu stronach!). Spośród 800 zakwalifikowanych osób do etapu rejonowego tylko 86 uzyskało odpowiednią ilość punktów aby móc uczestniczyć w etapie wojewódzkim. Uczniowie spisali się na medal i należą im się ogromne gratulacje! Obydwoje są zwolnieni z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!