Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Odetchnęli z ulgą

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Odetchnęli z ulgą Drukuj
Wpisał: Julia Baranowska   
13.03.2015
small.jpgKornelia Kaszubowska i Jakub Ostrowski mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Udało się! Zostali laureatami wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii. Od września uczniowie intensywnie pracowali z panią Julią Baranowską nad opanowaniem materiału z biologii nie tylko na poziomie gimnazjalnym, ale i ponadgimnazjalnym.

Zakres literatury do przeczytania w tym roku był niemały - 13 pozycji oraz podręczniki szkolne dopuszczone przez MEN. W literaturze znajdowały się m.in. atlasy krzewów i drzew Polski, anatomiczne dla studentów medycyny, a także książka dla maturzystów ( o ponad tysiącu stronach!). Spośród 800 zakwalifikowanych osób do etapu rejonowego tylko 86 uzyskało odpowiednią ilość punktów aby móc uczestniczyć w etapie wojewódzkim. Uczniowie spisali się na medal i należą im się ogromne gratulacje! Obydwoje są zwolnieni z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!