Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow OBWODNICA KOWALEWA arrow Kolejna informacja na temat obwodnicy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejna informacja na temat obwodnicy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.03.2015
obwodnica_000_13_03_15.jpgSzanowni Państwo
Poniżej przedstawiam kolejną informację na temat starań samorządu gminy o budowę obwodnicy miasta Kowalewo Pomorskie.Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przeprowadziło konsultacje społeczne w sprawie zadań ujętych w Kontraktach Terytorialnych poszczególnych województw, które mają być ujęte w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023.

Z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej kraju Program jest bardzo okrojony. Ujęto w nim tylko dwie drogi z naszego województwa.

Samorząd gminy Kowalewo Pomorskie na ręce pani Minister złożyło sprzeciw nie ujęcia obwodnicy miasta w wykazie zadań inwestycyjnych. W tym działaniu wsparły nas instytucje i zakłady pracy. Dodatkowo wiemy, że sytuacji na krajowej 15 jak i obwodnicy Kowalewa ma być poświęcone posiedzenie komisji sejmikowej Województwa Kujawsko- Pomorskiego.

Z poważaniem
Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!