Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Kolejna informacja na temat obwodnicy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejna informacja na temat obwodnicy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.03.2015
obwodnica_000_13_03_15.jpgSzanowni Państwo
Poniżej przedstawiam kolejną informację na temat starań samorządu gminy o budowę obwodnicy miasta Kowalewo Pomorskie.Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przeprowadziło konsultacje społeczne w sprawie zadań ujętych w Kontraktach Terytorialnych poszczególnych województw, które mają być ujęte w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023.

Z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej kraju Program jest bardzo okrojony. Ujęto w nim tylko dwie drogi z naszego województwa.

Samorząd gminy Kowalewo Pomorskie na ręce pani Minister złożyło sprzeciw nie ujęcia obwodnicy miasta w wykazie zadań inwestycyjnych. W tym działaniu wsparły nas instytucje i zakłady pracy. Dodatkowo wiemy, że sytuacji na krajowej 15 jak i obwodnicy Kowalewa ma być poświęcone posiedzenie komisji sejmikowej Województwa Kujawsko- Pomorskiego.

Z poważaniem
Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!