Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Witamy w naszej szkole !

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Witamy w naszej szkole ! Drukuj
Wpisał: Maria Wróblewska i uczniowie klasy I E   
17.03.2015
small.jpgW dniu 16.03.2015r. do naszej szkoły przyjechał w ramach programu wymiany studenckiej AIESEC 21-letni student - Harry Kurniawan z Indonezji. Gość pozostanie w Kowalewie tydzień. Na początku wizyty w gimnazjum Harry został powitany przez dyrekcję szkoły
i oprowadzony przez uczniów po budynku.

W południe odbyło się spotkanie z młodzieżą, podczas którego Harry przedstawił prezentację o swoim kraju. Zapoznał uczniów
z ciekawostkami dotyczącymi Indonezji takimi jak : kultura, jedzenie, zwyczaje i atrakcje turystyczne. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji i filmu , po których mieli możliwość zadawania pytań . Harry z chęcią na nie odpowiadał . Po ciekawym spotkaniu
z młodzieżą chętnie pozował do zdjęć. Od godziny 15:00 - 17:00 odbyło się spotkanie integracyjne oraz poczęstunek z uczniami klas językowych . Gimnazjaliści przygotowali krótką prezentację o Polsce i Kowalewie Pomorskim. W kolejnych dniach Harry spotka się z Panem burmistrzem Andrzejem Grabowskim, zwiedzi nasze miasteczko w towarzystwie przedstawicieli uczniów naszego gimnazjum. Przez cały tydzień  gość będzie prowadził zajęcia języka angielskiego. My jako gimnazjaliści i nauczyciele jesteśmy bardzo zaszczyceni wizytą zagranicznego gościa, którą zainicjowała pani Joanna Zwolińska.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!