Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Witamy w naszej szkole !

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Witamy w naszej szkole ! Drukuj
Wpisał: Maria Wróblewska i uczniowie klasy I E   
17.03.2015
small.jpgW dniu 16.03.2015r. do naszej szkoły przyjechał w ramach programu wymiany studenckiej AIESEC 21-letni student - Harry Kurniawan z Indonezji. Gość pozostanie w Kowalewie tydzień. Na początku wizyty w gimnazjum Harry został powitany przez dyrekcję szkoły
i oprowadzony przez uczniów po budynku.

W południe odbyło się spotkanie z młodzieżą, podczas którego Harry przedstawił prezentację o swoim kraju. Zapoznał uczniów
z ciekawostkami dotyczącymi Indonezji takimi jak : kultura, jedzenie, zwyczaje i atrakcje turystyczne. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji i filmu , po których mieli możliwość zadawania pytań . Harry z chęcią na nie odpowiadał . Po ciekawym spotkaniu
z młodzieżą chętnie pozował do zdjęć. Od godziny 15:00 - 17:00 odbyło się spotkanie integracyjne oraz poczęstunek z uczniami klas językowych . Gimnazjaliści przygotowali krótką prezentację o Polsce i Kowalewie Pomorskim. W kolejnych dniach Harry spotka się z Panem burmistrzem Andrzejem Grabowskim, zwiedzi nasze miasteczko w towarzystwie przedstawicieli uczniów naszego gimnazjum. Przez cały tydzień  gość będzie prowadził zajęcia języka angielskiego. My jako gimnazjaliści i nauczyciele jesteśmy bardzo zaszczyceni wizytą zagranicznego gościa, którą zainicjowała pani Joanna Zwolińska.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!