Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego Drukuj
Wpisał: Anna Dalke   
17.03.2015
Przypominamy, że w najbliższą sobotę (dn. 21.03.2015r.) w obrębie miasta oraz na obszarach wiejskich w gminie Kowalewo Pom. odbędzie się zbiórka mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Pracownicy firmy EKOSYSTEM Sp. z o.o. rozpoczną wywóz odpadów już o godz. 6:00 rano, więc wszystkie osoby zainteresowane pozbyciem się tego rodzaju odpadów powinni je wystawić w miejsce widoczne, przed posesję do wskazanej godziny.

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami, jakie odpady będzie można oddać tego dnia, wyjaśniamy, że odpady wielkogabarytowe to takie, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się w pojemnikach. Do wielkogabarytów zaliczamy m.in. stoły, krzesła, sofy, dywany, materace, wózki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów itd.

Do grupy w/w odpadów nie należą natomiast: opony, gruz, materiały rozbiórkowe, części budowlane i sanitarne, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, grzejniki, rolety wanny, umywalki, muszle toaletowe. Odpady te można nieodpłatnie dostarczyć do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych przy ul. Brodnickiej 1 w Kowalewie Pom.

Podobnie jak w roku ubiegłym zbiórka prowadzona przez przedsiębiorcę będzie obejmowała również urządzenia AGD  oraz sprzęt teleinformatyczny, telekomunikacyjny oraz audiowizualny.

Dla usprawnienia akcji w dn. 21.03.2015 r. pod nr tel. 609-430-079 będą dyżurowali pracownicy firmy EKOSYSTEM Sp. z o.o.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!