Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego Drukuj
Wpisał: Anna Dalke   
17.03.2015
Przypominamy, że w najbliższą sobotę (dn. 21.03.2015r.) w obrębie miasta oraz na obszarach wiejskich w gminie Kowalewo Pom. odbędzie się zbiórka mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Pracownicy firmy EKOSYSTEM Sp. z o.o. rozpoczną wywóz odpadów już o godz. 6:00 rano, więc wszystkie osoby zainteresowane pozbyciem się tego rodzaju odpadów powinni je wystawić w miejsce widoczne, przed posesję do wskazanej godziny.

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami, jakie odpady będzie można oddać tego dnia, wyjaśniamy, że odpady wielkogabarytowe to takie, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się w pojemnikach. Do wielkogabarytów zaliczamy m.in. stoły, krzesła, sofy, dywany, materace, wózki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów itd.

Do grupy w/w odpadów nie należą natomiast: opony, gruz, materiały rozbiórkowe, części budowlane i sanitarne, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, grzejniki, rolety wanny, umywalki, muszle toaletowe. Odpady te można nieodpłatnie dostarczyć do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych przy ul. Brodnickiej 1 w Kowalewie Pom.

Podobnie jak w roku ubiegłym zbiórka prowadzona przez przedsiębiorcę będzie obejmowała również urządzenia AGD  oraz sprzęt teleinformatyczny, telekomunikacyjny oraz audiowizualny.

Dla usprawnienia akcji w dn. 21.03.2015 r. pod nr tel. 609-430-079 będą dyżurowali pracownicy firmy EKOSYSTEM Sp. z o.o.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!