Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Laureaci i finaliści

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Laureaci i finaliści Drukuj
Wpisał: Elżbieta Kuciak - Olszewska, Małgorzata Kłos   
18.03.2015

ssss.jpgLaureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim

Uczniowie SP w Kowalewie jak co roku odnoszą sukcesy w konkursach przedmiotowych. W tym roku szkolnym zdobyliśmy 2 tytuły  laureata i 4 tytuły finalistów.

Wiele godzin spędzonych nad książkami i podręcznikami, ogrom czasu poświęcony poszukiwaniu wiedzy, również w Internecie, do tego zajęcia pozalekcyjne - koła i dodatkowe spotkania z nauczycielami. Do opanowania i utrwalenia były nie tylko wiedza i umiejętności na poziomie szkoły podstawowej ale i wykraczające poza program. Aby to zrealizować potrzeba było żelaznej dyscypliny, uporu, logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Tak więc żeby zakwalifikować się do trzeciego etapu konkursów przedmiotowych, a następnie zdobyć tytuł laureata, trzeba naprawdę włożyć wiele wysiłku. Oni pracowali na swój sukces bardzo długo, bo... zdolności to dużo, ale nie wszystko.

Podwójnym laureatem konkursów  został uczeń klasy VI c - Damian Wardziński. Damian uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki „Liga Zadaniowa" (nauczyciel  Małgorzata Kłos) oraz Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody (nauczyciel Elżbieta Kuciak - Olszewska). Ponadto Damian  uzyskał dwukrotnie (w klasie V  i  w klasie VI) tytuł  finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (nauczyciel Małgorzata Kłos).

Tytuły finalistów zdobyli również:

-Mikołaj Terliński z klasy VI a- finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (nauczyciel Małgorzata Piórkowska) i Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (nauczyciel Joanna Latanowicz).

- Bartosz Małkiewicz z klasy VI a - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (nauczyciel Benedykt Mroziński).

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz ich rodzicom, bardzo cieszymy się z ich osiągnięć, a także życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym, czyli w gimnazjum.

 1.jpg
 2.jpg
         
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!