Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Laureaci i finaliści

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Laureaci i finaliści Drukuj
Wpisał: Elżbieta Kuciak - Olszewska, Małgorzata Kłos   
18.03.2015

ssss.jpgLaureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim

Uczniowie SP w Kowalewie jak co roku odnoszą sukcesy w konkursach przedmiotowych. W tym roku szkolnym zdobyliśmy 2 tytuły  laureata i 4 tytuły finalistów.

Wiele godzin spędzonych nad książkami i podręcznikami, ogrom czasu poświęcony poszukiwaniu wiedzy, również w Internecie, do tego zajęcia pozalekcyjne - koła i dodatkowe spotkania z nauczycielami. Do opanowania i utrwalenia były nie tylko wiedza i umiejętności na poziomie szkoły podstawowej ale i wykraczające poza program. Aby to zrealizować potrzeba było żelaznej dyscypliny, uporu, logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Tak więc żeby zakwalifikować się do trzeciego etapu konkursów przedmiotowych, a następnie zdobyć tytuł laureata, trzeba naprawdę włożyć wiele wysiłku. Oni pracowali na swój sukces bardzo długo, bo... zdolności to dużo, ale nie wszystko.

Podwójnym laureatem konkursów  został uczeń klasy VI c - Damian Wardziński. Damian uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki „Liga Zadaniowa" (nauczyciel  Małgorzata Kłos) oraz Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody (nauczyciel Elżbieta Kuciak - Olszewska). Ponadto Damian  uzyskał dwukrotnie (w klasie V  i  w klasie VI) tytuł  finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (nauczyciel Małgorzata Kłos).

Tytuły finalistów zdobyli również:

-Mikołaj Terliński z klasy VI a- finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (nauczyciel Małgorzata Piórkowska) i Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (nauczyciel Joanna Latanowicz).

- Bartosz Małkiewicz z klasy VI a - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (nauczyciel Benedykt Mroziński).

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz ich rodzicom, bardzo cieszymy się z ich osiągnięć, a także życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym, czyli w gimnazjum.

 1.jpg
 2.jpg
         
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!