Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow KGW Kiełpiny świętowało Dzień Kobiet.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

KGW Kiełpiny świętowało Dzień Kobiet. Drukuj
Wpisał: Anna Panak   
27.03.2015

Wkobiety_kielpiny_smalle.jpg niedzielne popołudnie w dniu 15 marca bieżącego roku, nieco później niż oficjalne spotkania , Dzień Kobiet świętowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kiełpinach .

 

Przy odświętnym stole zastawionym pysznymi, własnoręcznie przygotowanymi wypiekami zasiadły członkinie tej organizacji ze swoją Przewodnicząca na czele Panią Elżbietą Bejger oraz Skarbnikiem Panią Alicją Kałon.

Na spotkaniu nie zabrakło przedstawiciela samorządu gminnego, w osobie Pani Ewy Bąk- Sekretarza Gminy, która w imieniu Burmistrza Miasta złożyła wszystkim Paniom życzenia zdrowia, spokoju i wytrwałości w pokonywaniu codziennych spraw.

Nie obyło się też bez prezentu, oczywiście był to praktyczny i słodki upominek w postaci kawy i czegoś słodkiego do kawy.

W miłej atmosferze Panie wysłuchały sprawozdania z działalności Koła Gospodyń Wiejskich za minionym rok, które przedstawiła Pani Alicja Kałon - Skarbnik KGW Kiełpiny.

Przy tej okazji planowano zadania na 2015 rok oraz terminy ich realizacji.

Aby tradycji stało się zadość Panie otrzymały nie po „symbolicznym goździku ale po pięknym wiosennym tulipanie.

kobiety_kielpiny.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!