Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wielkanocne inspiracje  w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wielkanocne inspiracje  w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: Anna Kuźniar i Justyna Rutkowska   
01.04.2015

13.jpgDnia 25 marca 2015r. w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące odbyły się warsztaty pt. „Wielkanocne inspiracje". Do udziału zaprosiliśmy uczniów, rodziców i wszystkich chętnych ze społeczności lokalnej. Jak zawsze, warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Organizatorki, panie: Justyna Rutkowska, Anna Kuźniar, Hanna Stanicka i Kinga Szczepanowska przygotowały dla uczestników wiele pomysłów do wykorzystania.

Zebrani wykonali własnoręcznie m.in. bazie z papieru i ozdoby wielkanocne na długich wykałaczkach. Dzieciom najbardziej podobało się oklejanie styropianowych jaj  różnokolorowymi ziarnami. Dzisiaj nikt nie zabraniał im bałaganić, mieszały ziarna rękoma dowoli. Cierpliwi i wytrwali zajęli się owijaniem jaj sznurkiem. Kto to robił, ten wie, dlaczego to praca dla cierpliwych...

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, mimo późnych godzin popołudniowych, nikt nie spieszył się do domu. Pomysłów i materiałów do ich realizacji było tak wiele, że praca mogłaby trwać całą noc.

Warsztaty były okazją do lepszego poznania się, dały możliwość współpracy rodziców i dzieci, oraz stworzyło warunki do rozwijania wyobraźni.

Dziękujemy za miłe spotkanie i zaangażowanie oraz życzymy  wszystkim zdrowych, wesołych, a przede wszystkim rodzinnych Świąt Wielkanocnych.     

inspiracje_laka.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!