Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wielkanocne inspiracje  w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wielkanocne inspiracje  w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: Anna Kuźniar i Justyna Rutkowska   
01.04.2015

13.jpgDnia 25 marca 2015r. w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące odbyły się warsztaty pt. „Wielkanocne inspiracje". Do udziału zaprosiliśmy uczniów, rodziców i wszystkich chętnych ze społeczności lokalnej. Jak zawsze, warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Organizatorki, panie: Justyna Rutkowska, Anna Kuźniar, Hanna Stanicka i Kinga Szczepanowska przygotowały dla uczestników wiele pomysłów do wykorzystania.

Zebrani wykonali własnoręcznie m.in. bazie z papieru i ozdoby wielkanocne na długich wykałaczkach. Dzieciom najbardziej podobało się oklejanie styropianowych jaj  różnokolorowymi ziarnami. Dzisiaj nikt nie zabraniał im bałaganić, mieszały ziarna rękoma dowoli. Cierpliwi i wytrwali zajęli się owijaniem jaj sznurkiem. Kto to robił, ten wie, dlaczego to praca dla cierpliwych...

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, mimo późnych godzin popołudniowych, nikt nie spieszył się do domu. Pomysłów i materiałów do ich realizacji było tak wiele, że praca mogłaby trwać całą noc.

Warsztaty były okazją do lepszego poznania się, dały możliwość współpracy rodziców i dzieci, oraz stworzyło warunki do rozwijania wyobraźni.

Dziękujemy za miłe spotkanie i zaangażowanie oraz życzymy  wszystkim zdrowych, wesołych, a przede wszystkim rodzinnych Świąt Wielkanocnych.     

inspiracje_laka.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!