Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow SEZON KOLARSKI W POLSCE OTWARTY

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

SEZON KOLARSKI W POLSCE OTWARTY Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
14.04.2015

small.jpgZawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo i TKK „Pacific" Toruń rewelacją otwarcia sezonu podczas rozegranych w dniach 11-12 kwietnia br. wyścigach kolarskich w Dzierżoniowie i Sobótce.

W kategorii młodzik: Daniel Śliwka i Adrian Marzec wywalczyli I i II miejsce w XXVIII Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Ślężański Mnich" w Sobótce k. Wrocławia. Na trasie rywalizowało 94 młodzików, do przejechania mieli 34 kilometry.

Świetnie w kategorii junior młodszy zaprezentowali się wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, obecnie reprezentujący barwy TKK „Pacific" Toruń: III miejsce wywalczył Damian Mądrzejewski, a XVII na mecie zameldował się Piotr Klimkowski.  Warto dodać, że w wyścigu wystartowało 186 zawodników, mieli oni do pokonania 51 km. 

Piotr Klimkowski doskonale pojechał w pierwszej eliminacji Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym w Dzierżoniowie.  Juniorzy młodsi ścigali się na 15 rundach, które w sumie dały dystans 22 kilometrów.  Piotr był pierwszy na mecie, na punkty wyścig wygrał Artur Lewandowski z SMS Toruń.

Doskonale zaprezentowały się zawodniczki TKK „Pacific"  Nestle Fitness Cycling Team, które wygrały obydwa wyścigi.

b.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!