Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow SEZON KOLARSKI W POLSCE OTWARTY

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

SEZON KOLARSKI W POLSCE OTWARTY Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
14.04.2015

small.jpgZawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo i TKK „Pacific" Toruń rewelacją otwarcia sezonu podczas rozegranych w dniach 11-12 kwietnia br. wyścigach kolarskich w Dzierżoniowie i Sobótce.

W kategorii młodzik: Daniel Śliwka i Adrian Marzec wywalczyli I i II miejsce w XXVIII Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Ślężański Mnich" w Sobótce k. Wrocławia. Na trasie rywalizowało 94 młodzików, do przejechania mieli 34 kilometry.

Świetnie w kategorii junior młodszy zaprezentowali się wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, obecnie reprezentujący barwy TKK „Pacific" Toruń: III miejsce wywalczył Damian Mądrzejewski, a XVII na mecie zameldował się Piotr Klimkowski.  Warto dodać, że w wyścigu wystartowało 186 zawodników, mieli oni do pokonania 51 km. 

Piotr Klimkowski doskonale pojechał w pierwszej eliminacji Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym w Dzierżoniowie.  Juniorzy młodsi ścigali się na 15 rundach, które w sumie dały dystans 22 kilometrów.  Piotr był pierwszy na mecie, na punkty wyścig wygrał Artur Lewandowski z SMS Toruń.

Doskonale zaprezentowały się zawodniczki TKK „Pacific"  Nestle Fitness Cycling Team, które wygrały obydwa wyścigi.

b.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!