Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci 5,6-letnich nt. Mieszkańcy Doliny Muminków

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci 5,6-letnich nt. Mieszkańcy Doliny Muminków Drukuj
Wpisał: Katarzyna Klugier   
14.04.2015

small.jpgZ przyjemnością informujemy, że konkurs „Mieszkańcy Doliny Muminków" został rozstrzygnięty. Była to już kolejna, XII edycja konkursu plastycznego tematycznie związanego z baśniami, organizowanego pod patronatem Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pom.

Na konkurs nadesłano prace z placówek oświatowych z terenu miasta i gminy: oddziałów „0" przy Szkołach Podstawowych w Kowalewie Pom., Mlewie i Pluskowęsach oraz z Przedszkola Niepublicznego „Entliczek - Pentliczek" w Kowalewie Pom. i Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pom.

Świat, w którym żyją Muminki, pełen jest rozmaitych stworzeń - żyją w nim Paszczaki, Hatifnatowie, Mimble - każde z nich ma swój punkt widzenia na świat, swój charakter i temperament. Wśród zilustrowanych postaci najpopularniejsze okazały się: Mała Mi, Panna Migotka, Muminek i Włóczykij.

Dnia 31 marca br. jury w składzie: przewodnicząca  Barbara Niewidział - dyrektor MGOK, instruktor plastyki  oraz członkowie: Joanna Piasecka - dyrektor przedszkola, Renata Siwiec - przedstawiciel Rady Rodziców oraz Renata Sulska i Katarzyna Klugier - nauczycielki przedszkola, nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace przyznając następujące miejsca:

miejsce I -

Maja Świerad z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pom.

miejsce II -

Dawid Lewandowski z oddziału „0" SP w Pluskowęsach

Oskar Bocianowski z oddziału „0" SP w Kowalewie Pom.

miejsce III -

Oliwia Wiśniewska z oddziału „0" SP w Pluskowęsach    

wyróżnienia -

Kaja Cyrklaf, Agata Makowska i Jakub Kobus z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pom.

Wanda Misiaszek  z Przedszkola Niepublicznego „Entliczek- Pentliczek" w Kowalewie Pom.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach od 8 do 22 kwietnia 2015r. na wystawę nagrodzonych prac, która prezentowana jest w holu przedszkola.

Dziękujemy uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Wymienione powyżej osoby otrzymały nagrody rzeczowe oraz dyplomy, pozostali uczestnicy - drobne upominki i dyplomy za udział w konkursie. Laureatom gratulujemy, a nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie, które przełożyło się na sukcesy wychowanków.

 

Katarzyna Klugier  

koordynator konkursu

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!