Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci 5,6-letnich nt. Mieszkańcy Doliny Muminków

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci 5,6-letnich nt. Mieszkańcy Doliny Muminków Drukuj
Wpisał: Katarzyna Klugier   
14.04.2015

small.jpgZ przyjemnością informujemy, że konkurs „Mieszkańcy Doliny Muminków" został rozstrzygnięty. Była to już kolejna, XII edycja konkursu plastycznego tematycznie związanego z baśniami, organizowanego pod patronatem Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pom.

Na konkurs nadesłano prace z placówek oświatowych z terenu miasta i gminy: oddziałów „0" przy Szkołach Podstawowych w Kowalewie Pom., Mlewie i Pluskowęsach oraz z Przedszkola Niepublicznego „Entliczek - Pentliczek" w Kowalewie Pom. i Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pom.

Świat, w którym żyją Muminki, pełen jest rozmaitych stworzeń - żyją w nim Paszczaki, Hatifnatowie, Mimble - każde z nich ma swój punkt widzenia na świat, swój charakter i temperament. Wśród zilustrowanych postaci najpopularniejsze okazały się: Mała Mi, Panna Migotka, Muminek i Włóczykij.

Dnia 31 marca br. jury w składzie: przewodnicząca  Barbara Niewidział - dyrektor MGOK, instruktor plastyki  oraz członkowie: Joanna Piasecka - dyrektor przedszkola, Renata Siwiec - przedstawiciel Rady Rodziców oraz Renata Sulska i Katarzyna Klugier - nauczycielki przedszkola, nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace przyznając następujące miejsca:

miejsce I -

Maja Świerad z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pom.

miejsce II -

Dawid Lewandowski z oddziału „0" SP w Pluskowęsach

Oskar Bocianowski z oddziału „0" SP w Kowalewie Pom.

miejsce III -

Oliwia Wiśniewska z oddziału „0" SP w Pluskowęsach    

wyróżnienia -

Kaja Cyrklaf, Agata Makowska i Jakub Kobus z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pom.

Wanda Misiaszek  z Przedszkola Niepublicznego „Entliczek- Pentliczek" w Kowalewie Pom.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach od 8 do 22 kwietnia 2015r. na wystawę nagrodzonych prac, która prezentowana jest w holu przedszkola.

Dziękujemy uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Wymienione powyżej osoby otrzymały nagrody rzeczowe oraz dyplomy, pozostali uczestnicy - drobne upominki i dyplomy za udział w konkursie. Laureatom gratulujemy, a nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie, które przełożyło się na sukcesy wychowanków.

 

Katarzyna Klugier  

koordynator konkursu

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!