Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dokręcili na finiszu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dokręcili na finiszu Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
21.04.2015

Na33.jpgsz duet Daniel Śliwka i Adrian Marzec kolejny raz dali o sobie znać. Tydzień po zwycięstwie w XXVIII Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Ślężański Mnich" w Sobótce k. Wrocławia ponownie wywalczyli podium. Tym razem zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo wystartowali w XII Memoriale Szymona Wołocha w Świeciu nad Osą, gdzie mieli do pokonania dystans 17,3 km.

Wspaniałym finiszem nasi zawodnicy Daniel i Adrian w kat. młodzik wywalczyli I i II miejsce. Był to wymagający start na starcie stanęło aż 89 zawodników z naszego kraju, a wyścig ukończyło 80 kolarzy. W wyścigu reprezentował nas również Norbert Hass, który sklasyfikowany został na 51 pozycji. Kolejny start już 1 maja w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w Płużnicy.

 33.jpg
 34.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!