Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dokręcili na finiszu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dokręcili na finiszu Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
21.04.2015

Na33.jpgsz duet Daniel Śliwka i Adrian Marzec kolejny raz dali o sobie znać. Tydzień po zwycięstwie w XXVIII Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Ślężański Mnich" w Sobótce k. Wrocławia ponownie wywalczyli podium. Tym razem zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo wystartowali w XII Memoriale Szymona Wołocha w Świeciu nad Osą, gdzie mieli do pokonania dystans 17,3 km.

Wspaniałym finiszem nasi zawodnicy Daniel i Adrian w kat. młodzik wywalczyli I i II miejsce. Był to wymagający start na starcie stanęło aż 89 zawodników z naszego kraju, a wyścig ukończyło 80 kolarzy. W wyścigu reprezentował nas również Norbert Hass, który sklasyfikowany został na 51 pozycji. Kolejny start już 1 maja w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w Płużnicy.

 33.jpg
 34.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!