Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow "Młodzi bez alkoholu V"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

"Młodzi bez alkoholu V" Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
27.04.2015

logo.jpgŚwietlica Socjoterapeutyczna od 01.05.2015r. przystępuje do realizacji zadania „Młodzi bez alkoholu V".

Kowalewska placówka przy współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ochrony Zdrowia pozyskała na jego realizację dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 4.457,80 zł - w ramach otwartego konkursu ofert nr 3/2015  pn.  „Rozwiązywanie problemów alkoholowych w województwie kujawsko - pomorskim", zadanie 2: Programy wsparcia dla dzieci i rodzin z problemem alkoholowym.

Zadanie to, realizowane będzie w okresie od 01.05.2015r. do 30.11.2015r., z przerwą w miesiącu lipcu, sierpniu i wrześniu. W ramach programu przewidziano szerokie spektrum zajęć, między innymi: zajęcia profilaktyczne z terapeutą uzależnień, trening umiejętności interpersonalnych w którym uczestniczyć będą również rodzice - prowadzony przez realizatorów profilaktyki z Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U" w Toruniu. Zaplanowane zostały również tzw. zajęcia alternatywne: wyjazd do kina i teatru, zajęcia warsztatowe w Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu, wyjście na pływalnię, „Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Taty na Sportowo".   

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!