Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Olśniewające sukcesy kolarzy UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Olśniewające sukcesy kolarzy UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
04.05.2015

1.jpgW blasku złotych pucharów powrócili zawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo z rozegranych na terenie całego kraju w dniach 01-03 maja br. wyścigach kolarskich.

Spektakularne zwycięstwo na ostatnim IV etapie wyścigu Kolarskiego Juniorów Młodszych „Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej" rozegranego w Kluczborku odniósł Damian Mądrzejewski. wychowanek UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, a obecnie reprezentujący barwy TKK Pacific Toruń. To zwycięstwo dało Damianowi II miejsce w klasyfikacji końcowej wyścigu. Damian wywalczył również I miejsce i białą koszulkę w czerwone grochy dla najlepszego zawodnika w klasyfikacji punktowej. W punktacji najaktywniejszy zawodnik Piotr Klimkowski zajął III miejsce, a Mateusz Michalski był piąty.

Sukces Damiana dzielnie wspierali koledzy z drużyny: Piotr Klimkowski.; Mateusz Michalski; Cezary Łączkowski, Dawid Wojtowicz oraz trener Marian Krych.

W tym samym czasie na drugim krańcu Polski, na Warmii i Mazurach rozegrano III eliminację Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym. Kryterium w Lubawie w kategorii młodzik zdominowała para Daniel Śliwka i Adrian Marzec zajmując I i II miejsce na podium, a w rozegranym wyścigu żaków Rafał Marzec zajął bardzo dobrą IX pozycję.

Dnia 02 maja br. rozegrano w Świeciu wyścig w ramach kolarskiej Ligi UKS, który poprzedzał III etap XXVII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Grudziądza . Zwycięstwo w kategorii młodzik odniósł Adrian Marzec przed Mateuszem Sztramkowskim (LUKS Grodno Nowogród) i Danielem Śliwką.

Nasi młodzicy również świetnie spisali się podczas rozegranego 01 maja wyścigu w Płużnicy, gdzie Adrian Marzec był drugi, a Daniel Śliwka piąty.

Poza obsługą kadry szkoleniowej logistycznie obsługę wyścigów wspomagali: w Kluczborku Mariusz Brzeziński, w Lubawie Roman Łączkowski, a w Świeciu i Płużnicy Agnieszka Zielaskowska.

 1.jpg

Kluczbork: Damian Mądrzejewski na pierwszym miejscu podium jako zwycięzca IV etapu.

 2.jpg

Damian Mądrzejewski - najlepszy zawodnik w klasyfikacji punktowej.

3.jpg

Klasyfikacja końcowa wyścigu: Damian Mądrzejewski na II miejscu podium. 

4.jpg

Wyścig w Płużnicy: Adrian Marzec na II miejscu podium. 

5.jpg

 Wyścig w Świeciu: od lewej: Zwycięzca Adrian Marzec przed Mateuszem Sztramkowskim i  Danielem Śliwką.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!