Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Olśniewające sukcesy kolarzy UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Olśniewające sukcesy kolarzy UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
04.05.2015

1.jpgW blasku złotych pucharów powrócili zawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo z rozegranych na terenie całego kraju w dniach 01-03 maja br. wyścigach kolarskich.

Spektakularne zwycięstwo na ostatnim IV etapie wyścigu Kolarskiego Juniorów Młodszych „Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej" rozegranego w Kluczborku odniósł Damian Mądrzejewski. wychowanek UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, a obecnie reprezentujący barwy TKK Pacific Toruń. To zwycięstwo dało Damianowi II miejsce w klasyfikacji końcowej wyścigu. Damian wywalczył również I miejsce i białą koszulkę w czerwone grochy dla najlepszego zawodnika w klasyfikacji punktowej. W punktacji najaktywniejszy zawodnik Piotr Klimkowski zajął III miejsce, a Mateusz Michalski był piąty.

Sukces Damiana dzielnie wspierali koledzy z drużyny: Piotr Klimkowski.; Mateusz Michalski; Cezary Łączkowski, Dawid Wojtowicz oraz trener Marian Krych.

W tym samym czasie na drugim krańcu Polski, na Warmii i Mazurach rozegrano III eliminację Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym. Kryterium w Lubawie w kategorii młodzik zdominowała para Daniel Śliwka i Adrian Marzec zajmując I i II miejsce na podium, a w rozegranym wyścigu żaków Rafał Marzec zajął bardzo dobrą IX pozycję.

Dnia 02 maja br. rozegrano w Świeciu wyścig w ramach kolarskiej Ligi UKS, który poprzedzał III etap XXVII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Grudziądza . Zwycięstwo w kategorii młodzik odniósł Adrian Marzec przed Mateuszem Sztramkowskim (LUKS Grodno Nowogród) i Danielem Śliwką.

Nasi młodzicy również świetnie spisali się podczas rozegranego 01 maja wyścigu w Płużnicy, gdzie Adrian Marzec był drugi, a Daniel Śliwka piąty.

Poza obsługą kadry szkoleniowej logistycznie obsługę wyścigów wspomagali: w Kluczborku Mariusz Brzeziński, w Lubawie Roman Łączkowski, a w Świeciu i Płużnicy Agnieszka Zielaskowska.

 1.jpg

Kluczbork: Damian Mądrzejewski na pierwszym miejscu podium jako zwycięzca IV etapu.

 2.jpg

Damian Mądrzejewski - najlepszy zawodnik w klasyfikacji punktowej.

3.jpg

Klasyfikacja końcowa wyścigu: Damian Mądrzejewski na II miejscu podium. 

4.jpg

Wyścig w Płużnicy: Adrian Marzec na II miejscu podium. 

5.jpg

 Wyścig w Świeciu: od lewej: Zwycięzca Adrian Marzec przed Mateuszem Sztramkowskim i  Danielem Śliwką.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!