Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Spotkanie autorskie z p. Izą Niewiadomską-Labiak

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Spotkanie autorskie z p. Izą Niewiadomską-Labiak Drukuj
Wpisał: Kamila Wojciechowska   
06.05.2015
Dsmall.jpgnia 28 kwietnia 2015 r. odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci - p. Izą Niewiadomską-Labiak, zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczna w Kowalewie Pom. Pisarka zaprezentowała publikacje takie jak: Motyle są tutaj na chwilę, Robaki nie robią draki i Na gady nie ma rady, są to książki zawierające rymowane bajki o zwierzętach, które bawią i uczą, jak żyć w zgodzie ze światem i być szczęśliwym.                              

W spotkaniu uczestniczyli najmłodsi czytelnicy filii bibliotecznych Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Zajęcia miały charakter warsztatowy. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali fragmentów książek czytanych przez pisarkę oraz rozwiązywali zagadki o treści przyrodniczej. Następnie każdy z uczestników spotkania wykonał kolorowe, tematycznie związane ze spotkaniem, motyle. Na zajęciach panowała miła, radosna atmosfera. Każde dziecko otrzymało książkę z autografem pisarki.

 autorskie.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!