Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Spotkanie autorskie z p. Izą Niewiadomską-Labiak

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Spotkanie autorskie z p. Izą Niewiadomską-Labiak Drukuj
Wpisał: Kamila Wojciechowska   
06.05.2015
Dsmall.jpgnia 28 kwietnia 2015 r. odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci - p. Izą Niewiadomską-Labiak, zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczna w Kowalewie Pom. Pisarka zaprezentowała publikacje takie jak: Motyle są tutaj na chwilę, Robaki nie robią draki i Na gady nie ma rady, są to książki zawierające rymowane bajki o zwierzętach, które bawią i uczą, jak żyć w zgodzie ze światem i być szczęśliwym.                              

W spotkaniu uczestniczyli najmłodsi czytelnicy filii bibliotecznych Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Zajęcia miały charakter warsztatowy. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali fragmentów książek czytanych przez pisarkę oraz rozwiązywali zagadki o treści przyrodniczej. Następnie każdy z uczestników spotkania wykonał kolorowe, tematycznie związane ze spotkaniem, motyle. Na zajęciach panowała miła, radosna atmosfera. Każde dziecko otrzymało książkę z autografem pisarki.

 autorskie.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!