Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 17.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow BIEGALI WOKÓŁ NARODOWEGO

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

BIEGALI WOKÓŁ NARODOWEGO Drukuj
Wpisał: Bogdan Oskwarek   
08.05.2015

23.jpg0-osobowa grupa dzieci z gminy Kowalewo Pomorskie, w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego", pobiegła w „Biegu na TAK!", w ramach trzeciej edycji Orlen Warsaw Marathon - Narodowe Święto Biegania.

Orlen Warsaw Marathon Narodowe Święto Biegania jest obecnie największą biegową imprezą w Polsce. W tym roku wzięło w nim udział ponad 20 tysięcy osób z całego świata .

W ramach wyjazdu dzieci miały możliwość zwiedzenia Stadionu Narodowego, tam też uczestniczyliśmy w „Pasta Party" (tradycyjny posiłek na maratonach). Następnie odebraliśmy pakiety startowe (koszulki i numery startowe), w których wyruszyliśmy do tzw. „Miasteczka biegacza", gdzie rozpoczęły się przygotowania się startu. W „Biegu na TAK „ dzieci miały do pokonania dystans około 1500m. Na mecie każdy uczestnik otrzymał medal.

  sport.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!