Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow BIEGALI WOKÓŁ NARODOWEGO

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

BIEGALI WOKÓŁ NARODOWEGO Drukuj
Wpisał: Bogdan Oskwarek   
08.05.2015

23.jpg0-osobowa grupa dzieci z gminy Kowalewo Pomorskie, w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego", pobiegła w „Biegu na TAK!", w ramach trzeciej edycji Orlen Warsaw Marathon - Narodowe Święto Biegania.

Orlen Warsaw Marathon Narodowe Święto Biegania jest obecnie największą biegową imprezą w Polsce. W tym roku wzięło w nim udział ponad 20 tysięcy osób z całego świata .

W ramach wyjazdu dzieci miały możliwość zwiedzenia Stadionu Narodowego, tam też uczestniczyliśmy w „Pasta Party" (tradycyjny posiłek na maratonach). Następnie odebraliśmy pakiety startowe (koszulki i numery startowe), w których wyruszyliśmy do tzw. „Miasteczka biegacza", gdzie rozpoczęły się przygotowania się startu. W „Biegu na TAK „ dzieci miały do pokonania dystans około 1500m. Na mecie każdy uczestnik otrzymał medal.

  sport.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!