Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dziękujemy za służbę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dziękujemy za służbę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.05.2015

small.jpegPaństwowa Straż Pożarna w Golubiu Dobrzyniu świętowała w dniu 8 maja br. uroczystość Św. Floriana- swojego patrona. Strażacy wraz z komendantem mł. bryg. Pawłem Warlikowskim zaprosili gości, wśród których byli m.in. komendant wojewódzki PSP, przedstawiciele innych komend powiatowych PSP, przedstawiciele policji i straży miejskiej, komendant WKU oraz przedstawiciele ochotniczych straży pożarnych z powiatu. Zaproszono księży, w tym kapelanów strażackich.

Przybyli również cywile: poseł Zbigniew Sosnowski, władze samorządowe z całego powiatu, w tym Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzej Grabowski, który jako jedyny samorządowiec jest również strażakiem ochotnikiem i dyrektorzy, którzy na co dzień współpracują ze straż ą: pogotowie ratunkowe, powiatowy urząd pracy, inspekcja nadzoru budowlanego. W dniu święta nie mogło zabraknąć strażaków czynnych jak i emerytów.

Goście składali strażakom życzenia bezpiecznej służby i podziękowania za dbanie o bezpieczeństwo lokalnej społeczności, życia i mienia mieszkańców. Życzyli bezpiecznych wyjazdów, dziękowali za współpracę i zapewniali o wsparciu. Później wręczano odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnienia jako podziękowania za współpracę. Szczególne podziękowania kierowano do samorządowców, dzięki których wsparciu jednostka wzbogaciła się o nowy samochód.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!