Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dziękujemy za służbę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dziękujemy za służbę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.05.2015

small.jpegPaństwowa Straż Pożarna w Golubiu Dobrzyniu świętowała w dniu 8 maja br. uroczystość Św. Floriana- swojego patrona. Strażacy wraz z komendantem mł. bryg. Pawłem Warlikowskim zaprosili gości, wśród których byli m.in. komendant wojewódzki PSP, przedstawiciele innych komend powiatowych PSP, przedstawiciele policji i straży miejskiej, komendant WKU oraz przedstawiciele ochotniczych straży pożarnych z powiatu. Zaproszono księży, w tym kapelanów strażackich.

Przybyli również cywile: poseł Zbigniew Sosnowski, władze samorządowe z całego powiatu, w tym Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzej Grabowski, który jako jedyny samorządowiec jest również strażakiem ochotnikiem i dyrektorzy, którzy na co dzień współpracują ze straż ą: pogotowie ratunkowe, powiatowy urząd pracy, inspekcja nadzoru budowlanego. W dniu święta nie mogło zabraknąć strażaków czynnych jak i emerytów.

Goście składali strażakom życzenia bezpiecznej służby i podziękowania za dbanie o bezpieczeństwo lokalnej społeczności, życia i mienia mieszkańców. Życzyli bezpiecznych wyjazdów, dziękowali za współpracę i zapewniali o wsparciu. Później wręczano odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnienia jako podziękowania za współpracę. Szczególne podziękowania kierowano do samorządowców, dzięki których wsparciu jednostka wzbogaciła się o nowy samochód.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!