Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Czy wandal nas pokona??

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Czy wandal nas pokona?? Drukuj
Wpisał: Opiekun sołectwa Karolina Kowalska   
11.05.2015

Od miesiąca marca Zarząd Osiedla Jana Kochanowskiego (gm. Kowalewo Pomorskie) bezskutecznie walczy z wandalem Już czterokrotnie naprawiany był kosz do gry w koszykówkę na placu rekreacyjnym. Najpierw robili to społecznie mieszkańcy, a później zlecano naprawę specjalistom. Osiedle nie dysponuje własnym funduszem i każda naprawa wiązała się ze znalezieniem sponsora. Niestety w tych rozgrywkach wynik jest 5 : 0 dla wandala, który wieszając się na instalacji wyrywa ją lub wygina.

Patrząc na ogrom zniszczeń mieszkańcy uważają, że musi to robić osoba mająca dużą siłę, gdyż dzieci, dla których przeznaczony jest plac zabaw nie dałyby rady.

Zarząd osiedla stwierdził, że dalsza naprawa sprawi radość jedynie chuliganowi i postanowił nie naprawiać instalacji. Na najbliższym zebraniu mieszkańcy zadecydują czy kosza nie należy zdemontować.

niszczenie_kosza.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!