Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Najlepsza mleczna z Kowalewa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Najlepsza mleczna z Kowalewa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.05.2015

Od dzisiaj określenie „krowa z Kowalewa" z dumą będzie wypowiadane w całej Polsce. Kowalewska krasula podbiła Poznań, a nawet można powiedzieć śmiało, że pokonała całą Polskę. W czasie XXVII Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych (15-17 maja br.) odbywającej się w Poznaniu krowa rasy Białogrzbietka należąca do p. Henryka Klugowskiego z Chełmońca wywalczyła tytuł czempiona jako najlepsza z ras rodzimych.

Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych to najważniejsze w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej spotkania branży - podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich- blisko 500 wystawców z całego kraju, w pięciu pawilonach wystawienniczych, 2.000 zwierząt, a także nowości produktowe i urządzenia niezbędne w nowoczesnej hodowli. W ten weekend wystawę odwiedziło ponad 25.000 osób.

Państwo Henryk i Maria Klugowscy wraz z trójką dzieci są właścicielami Ekologicznego Gospodarstwa w Chełmońcu. Laureaci wielu konkursów m.in. na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne 2012r. w woj. kujawsko - pomorskim. Znani są również w świecie hodowlanym jako jedni z niewielu hodowców osłów w naszym kraju z ponad 20 letnim stażem.

Gratuluję panu Henrykowi i pani Marii kolejnego sukcesu hodowlanego. Życzę satysfakcji z podejmowanych decyzji oraz zdrowia i radości z wspólnego hobby- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!