Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow MASZ PRAWO DO WSPARCIA

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

MASZ PRAWO DO WSPARCIA Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.05.2015

Przekazywanie pesymistycznej wizji rzeczywistości w naszej kulturze związane jest z wielowiekowymi doświadczeniami narodu polskiego.

Polaka można rozpoznać po tym, że narzeka, otacza się pesymizmem, niewiarą w siebie i czarnowidztwem. Oczywiście, są to  zakorzenione w nas kulturowe mechanizmy obronne, które powodują, że jednostka zyskuje wówczas uwagę, doświadcza takich zachowań ludzi, które ją  bardziej satysfakcjonują. Niestety nie daje taka postawa poczucia szczęścia, zadowolenia, spełnienia a przede wszystkim zostaje skopiowana przez kolejne pokolenie, które ją przejmuje.

Chcą mieć zdrowe, szczęśliwe dzieci musimy nauczyć się samemu prowadzić radosne, satysfakcjonujące życie pamiętając, że każdy z nas ma absolutne i nieskrępowane prawo do wsparcia   i szukania pomocy w sytuacjach trudnych.

Zapraszamy wszystkich gotowych na nową zmianę do skorzystania z oferty Punktu Konsultacyjno-Terapeutycznego działającego przy MGOPS w Kowalewie Pomorskim. Świadczymy pomoc w zakresie : psychoedukacji, profilaktyki, promocji zdrowia oraz terapii .

Prowadzącą PK jest profilaktyk, psycho i socjoterapeutka mgr  Dorota Prusak-Gradowska

Godziny funkcjonowania

Punktu Informacyjno - Konsultacyjnego

dla osób z problemem alkoholowym i ich rodzin


04.05.2015r. w godzinach: 10.00-14.00

11.05.2015r. w godzinach: 14.00-16.00, 17.00-19.00

18.05.2015r. w godzinach: 14.00-16.00, 17.00-19.00

25.05.2015r. w godzinach: 10.00-14.00

 

Punkt Informacyjno -Konsultacyjny prowadzony jest pod adresem:

Plac Wolności 3, 87-410 Kowalewo Pomorskie (budynek MGOPS w Kowalewie Pomorskim).

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!