Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow MASZ PRAWO DO WSPARCIA

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

MASZ PRAWO DO WSPARCIA Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.05.2015

Przekazywanie pesymistycznej wizji rzeczywistości w naszej kulturze związane jest z wielowiekowymi doświadczeniami narodu polskiego.

Polaka można rozpoznać po tym, że narzeka, otacza się pesymizmem, niewiarą w siebie i czarnowidztwem. Oczywiście, są to  zakorzenione w nas kulturowe mechanizmy obronne, które powodują, że jednostka zyskuje wówczas uwagę, doświadcza takich zachowań ludzi, które ją  bardziej satysfakcjonują. Niestety nie daje taka postawa poczucia szczęścia, zadowolenia, spełnienia a przede wszystkim zostaje skopiowana przez kolejne pokolenie, które ją przejmuje.

Chcą mieć zdrowe, szczęśliwe dzieci musimy nauczyć się samemu prowadzić radosne, satysfakcjonujące życie pamiętając, że każdy z nas ma absolutne i nieskrępowane prawo do wsparcia   i szukania pomocy w sytuacjach trudnych.

Zapraszamy wszystkich gotowych na nową zmianę do skorzystania z oferty Punktu Konsultacyjno-Terapeutycznego działającego przy MGOPS w Kowalewie Pomorskim. Świadczymy pomoc w zakresie : psychoedukacji, profilaktyki, promocji zdrowia oraz terapii .

Prowadzącą PK jest profilaktyk, psycho i socjoterapeutka mgr  Dorota Prusak-Gradowska

Godziny funkcjonowania

Punktu Informacyjno - Konsultacyjnego

dla osób z problemem alkoholowym i ich rodzin


04.05.2015r. w godzinach: 10.00-14.00

11.05.2015r. w godzinach: 14.00-16.00, 17.00-19.00

18.05.2015r. w godzinach: 14.00-16.00, 17.00-19.00

25.05.2015r. w godzinach: 10.00-14.00

 

Punkt Informacyjno -Konsultacyjny prowadzony jest pod adresem:

Plac Wolności 3, 87-410 Kowalewo Pomorskie (budynek MGOPS w Kowalewie Pomorskim).

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!