Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow KLIMEK GÓRALEM "SOKOŁA"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

KLIMEK GÓRALEM "SOKOŁA" Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska   
21.05.2015

1.jpgBardzo dobrą passę kontynuują wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, obecnie reprezentujący barwy TKK „Pacific" Toruń. Piotr Klimkowski, Damian Mądrzejewski, Mateusz Michalski oraz koledzy z drużyny Cezary Łączkowski oraz Dawid Wojtowicz swoją wysoką dyspozycję potwierdzili podczas rozegranego w dniach 15-17 maja br. XII Międzynarodowego Etapowego Wyścigu Kolarskiego „Szlakami Jury", który składał się z prologu oraz czterech etapów.

Zmagania zawodnicy rozpoczęli od prologu, na którym II miejsce zajął Mateusz Michalski przegrywając z pierwszym Filipem Maciejukiem (Mostostal Puławy) o zaledwie 0,18 setnych sekundy. Po południu rozegrano I etap - wyścig ze startu wspólnego na dystansie 61,5 km. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Damian Mądrzejewski, który był III na kresce oraz Piotr Klimkowski szósty na etapie oraz po pierwszym dniu zmagań drugi w klasyfikacji górskiej.

Następnym etapem była jazda indywidualna na czas, podczas której najlepiej zaprezentował się Piotr Klimkowski, który zajął VII miejsce. Po czasówce podopieczni trenera Mariana Krych wystartowali w kryterium ulicznym w Szczekocinach, gdzie Piotr Klimkowski był czwarty, a tuż za nim uplasował się Cezary Łączkowski. Na etapie Damian Mądrzejewski zajął czwartą pozycję.

Ostatni etap rozegrano w niedzielę 17 maja na dystansie 73,5km. Najszybszy okazał się Damian Mądrzejewski, który wjechał na metę przed Filipem Maciejukiem zwycięzcą (triumfatorem) całego wyścigu. W klasyfikacji górskiej Piotr Klimkowski wywalczył I miejsce i białą koszulkę w czerwone grochy. Drużynowo TKK „Pacific" Toruń zajął II miejsce .

2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W białej koszulce w czerwone grochy Piotr Klimkowski.

 1.jpg

Piotr Klimkowski najlepszy góral wyścigu.

 3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwszy od lewej: Mateusz Michalski drugi na prologu.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!