Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Na zakończenie kadencji z miłym akcentem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Na zakończenie kadencji z miłym akcentem Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
25.05.2015
kadencja.jpgWłaśnie dobiega końca czteroletnia kadencja Izby Rolniczej. Gminę Kowalewo Pomorskie w tej strukturze reprezentują na szczeblu powiatu p. Ryszard Świętalski i Zdzisław Oskroba. W dniu 22 maja br. nasi członkowie Izby uczestniczyli w posiedzeniu wspólnym dwóch gminnych komisji rady miejskiej. Jest to wieloletnia tradycja zapraszania delegatów na coroczne spotkania. Podsumowując miniony rok, oraz  minioną kadencję delegaci przekazali na ręce burmistrza kamizelki odblaskowe, które trafią do najmłodszych mieszkańców gminy Kowalewo Pomorskie.

Izby Rolnicze są niedoceniane przez samych mieszkańców wsi, którzy nie biorą udziału w wyborach delegatów, a później nie korzystają z pomocy doradczej tej instytucji. Jest to organ opiniotwórczy, z którym konsultowane są przepisy prawne, ma wpływ na kształtowanie się ustaw. Musimy walczyć o jak największy udział w wyborach, aby traktowano nas poważnie, liczono się z rolnikami. Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę i przekazane kamizelki. Są one szczególnie ważne dla dzieci z terenów wiejskich uczęszczających do szkół. Będą odpowiednio wykorzystane.- podkreślał na posiedzeniu komisji Andrzej Grabowski.

 kadencja.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!