Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Grand Prix dla Niezapominajek

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Grand Prix dla Niezapominajek Drukuj
Wpisał: Kierownik ZPiT Niezapominajki Elżbieta Dędza   
29.05.2015

niezapominajka_01_small.jpgDziecięcy, ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Niezapominajki" ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Koła Gospodyń Wiejskich w Pluskowęsach, w sobotę, 16 maja wziął udział w X Festiwalu Pieśni i Muzyki Ludowej w Nowogrodzie. Pięknie ubrani w ludowe stroje kujawskie uczestnicy zaprezentowali dwa utwory „Hej, na górze dębina " oraz „Kukułeczkę".

Po występie zabrzmiały gromkie brawa i dzieci z niecierpliwością oczekiwały werdyktu Jury. Okazał się on dla zespołu „Niezapominajki" bardzo przychylny. Na X Festiwalu Pieśni i Muzyki Ludowej w Nowogrodzie zespół wyśpiewał sobie Grand Prix i został nagrodzony pucharem, dyplomem i wspaniałymi upominkami dla wszystkich śpiewających dzieci. Dziękujemy organizatorom X Festiwalu Pieśni i Muzyki Ludowej - Szkole Podstawowej w Nowogrodzie i Towarzystwu Wsi Nowogród i Okolic za wspaniałą atmosferę, niezapomniane wrażenia oraz możliwość przeżywania tak ogromnej radości.

 niezapominajka_01.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!