Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Grand Prix dla Niezapominajek

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Grand Prix dla Niezapominajek Drukuj
Wpisał: Kierownik ZPiT Niezapominajki Elżbieta Dędza   
29.05.2015

niezapominajka_01_small.jpgDziecięcy, ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Niezapominajki" ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Koła Gospodyń Wiejskich w Pluskowęsach, w sobotę, 16 maja wziął udział w X Festiwalu Pieśni i Muzyki Ludowej w Nowogrodzie. Pięknie ubrani w ludowe stroje kujawskie uczestnicy zaprezentowali dwa utwory „Hej, na górze dębina " oraz „Kukułeczkę".

Po występie zabrzmiały gromkie brawa i dzieci z niecierpliwością oczekiwały werdyktu Jury. Okazał się on dla zespołu „Niezapominajki" bardzo przychylny. Na X Festiwalu Pieśni i Muzyki Ludowej w Nowogrodzie zespół wyśpiewał sobie Grand Prix i został nagrodzony pucharem, dyplomem i wspaniałymi upominkami dla wszystkich śpiewających dzieci. Dziękujemy organizatorom X Festiwalu Pieśni i Muzyki Ludowej - Szkole Podstawowej w Nowogrodzie i Towarzystwu Wsi Nowogród i Okolic za wspaniałą atmosferę, niezapomniane wrażenia oraz możliwość przeżywania tak ogromnej radości.

 niezapominajka_01.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!