Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Święto Mamy i Taty w przedszkolu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Święto Mamy i Taty w przedszkolu Drukuj
Wpisał: Iwona Zegarska nauczyciel Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim   
02.06.2015
small.jpg„Wszystko dziś dla mamy, wszystko dziś dla taty" - pod takim hasłem upłynął dzień 27.05.2015r. w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pom. By podziękować rodzicom za ich miłość, troskę i poświęcenie, a przede wszystkim, by okazać im swoje przywiązanie i szacunek , zaprosiliśmy kochane mamy i drogich tatusiów na uroczyste obchody ich święta. W tym roku uroczystość odbyła się w dwóch turach.

Jako pierwsze swoją miłość do rodziców, słowami wierszy i piosenek wyraziły dzieci z grup młodszych - Misie i Żabki. Samodzielnie powiedziane wierszyki przeplatane piosenkami o najwyższych wartościach w życiu dzieci - rodzicach,  wywołały niezliczone  emocje i oklaski. Podobnie było z grupą starszaków -  Pszczółkami i Biedronkami, które wystąpiły w drugiej części uroczystości. Wszystkie przedszkolaki popisały się swoimi zdolnościami recytatorskimi, wokalnymi, aktorskimi i tanecznymi. Rodzice z przejęciem i wzruszeniem podziwiali przygotowane występy.  Bogatą część artystyczną dzieci zakończył występ nauczycieli, którzy poprzez słowa piosenki ukazali jak ważną  rolę i znaczenie w życiu każdego człowieka odgrywają  rodzice i rodzina.

Na zakończenie, po głośnym odśpiewaniu „Sto lat", dzieci wręczyły swoim mamusiom i tatusiom własnoręcznie przygotowane upominki.

Po części oficjalnej wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim wiele radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.

 c.jpg
 d.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!