Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Święto Mamy i Taty w przedszkolu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Święto Mamy i Taty w przedszkolu Drukuj
Wpisał: Iwona Zegarska nauczyciel Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim   
02.06.2015
small.jpg„Wszystko dziś dla mamy, wszystko dziś dla taty" - pod takim hasłem upłynął dzień 27.05.2015r. w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pom. By podziękować rodzicom za ich miłość, troskę i poświęcenie, a przede wszystkim, by okazać im swoje przywiązanie i szacunek , zaprosiliśmy kochane mamy i drogich tatusiów na uroczyste obchody ich święta. W tym roku uroczystość odbyła się w dwóch turach.

Jako pierwsze swoją miłość do rodziców, słowami wierszy i piosenek wyraziły dzieci z grup młodszych - Misie i Żabki. Samodzielnie powiedziane wierszyki przeplatane piosenkami o najwyższych wartościach w życiu dzieci - rodzicach,  wywołały niezliczone  emocje i oklaski. Podobnie było z grupą starszaków -  Pszczółkami i Biedronkami, które wystąpiły w drugiej części uroczystości. Wszystkie przedszkolaki popisały się swoimi zdolnościami recytatorskimi, wokalnymi, aktorskimi i tanecznymi. Rodzice z przejęciem i wzruszeniem podziwiali przygotowane występy.  Bogatą część artystyczną dzieci zakończył występ nauczycieli, którzy poprzez słowa piosenki ukazali jak ważną  rolę i znaczenie w życiu każdego człowieka odgrywają  rodzice i rodzina.

Na zakończenie, po głośnym odśpiewaniu „Sto lat", dzieci wręczyły swoim mamusiom i tatusiom własnoręcznie przygotowane upominki.

Po części oficjalnej wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim wiele radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.

 c.jpg
 d.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!