Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Tydzień Sportu w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Tydzień Sportu w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Wychowawcy Świetlicy: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
03.06.2015
small.jpgŚwietlica Socjoterapeutyczna również w tym roku przyłączyła się do Europejskiego Tygodnia Sportu. Ten tydzień w Świetlicy był bardzo aktywny. Zorganizowano między innymi turniej ping-ponga, ćwiczono na Fit Parku, grano w piłkę nożną, a zwieńczeniem była eskapada rowerowa do miejscowości Chełmonie - do Domu Pielgrzyma.  

Wycieczka rowerowa odbyła się w sobotę 30.05.2015r. Wzięli w niej udział nie tylko wychowankowie i wychowawcy placówki ale również członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz mieszkańcy Pluskowęs na czele z Panią Sołtys Katarzyną Jaguś. Dzięki uprzejmości miejscowego proboszcza ks. kan. Macieja Augustyńskiego mogliśmy skorzystać z pomieszczeń Domu Pielgrzyma. Pogoda nam dopisała, dzięki temu bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Młodsi i starsi wspólnie grali w tzw. ziemniaka, znaną zabawę „jedno krzesełko mniej", rozegrany został mini - mecz  piłki nożnej, było przeciąganie liny - młodzież kontra dorośli i chłopcy kontra dziewczyny.
Nie mogło oczywiście zabraknąć ogniska i pysznych kiełbasek, było też ciasto upieczone przez świetlicową młodzież i inne słodkości. 

Bezpiecznie i z uśmiechem na twarzach wróciliśmy do domów.

Wychowankowie placówki wraz z wychowawcami dziękują za doborowe towarzystwo i wspólnie spędzony czas: młodzieży z KSM oraz mieszkańcom Pluskowęs.  Dziękujemy również ks. kan. Maciejowi Augustyńskiemu za udostępnienie pomieszczeń Domu Pielgrzyma.

a.jpg
 b.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!