Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Tydzień Sportu w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Tydzień Sportu w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Wychowawcy Świetlicy: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
03.06.2015
small.jpgŚwietlica Socjoterapeutyczna również w tym roku przyłączyła się do Europejskiego Tygodnia Sportu. Ten tydzień w Świetlicy był bardzo aktywny. Zorganizowano między innymi turniej ping-ponga, ćwiczono na Fit Parku, grano w piłkę nożną, a zwieńczeniem była eskapada rowerowa do miejscowości Chełmonie - do Domu Pielgrzyma.  

Wycieczka rowerowa odbyła się w sobotę 30.05.2015r. Wzięli w niej udział nie tylko wychowankowie i wychowawcy placówki ale również członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz mieszkańcy Pluskowęs na czele z Panią Sołtys Katarzyną Jaguś. Dzięki uprzejmości miejscowego proboszcza ks. kan. Macieja Augustyńskiego mogliśmy skorzystać z pomieszczeń Domu Pielgrzyma. Pogoda nam dopisała, dzięki temu bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Młodsi i starsi wspólnie grali w tzw. ziemniaka, znaną zabawę „jedno krzesełko mniej", rozegrany został mini - mecz  piłki nożnej, było przeciąganie liny - młodzież kontra dorośli i chłopcy kontra dziewczyny.
Nie mogło oczywiście zabraknąć ogniska i pysznych kiełbasek, było też ciasto upieczone przez świetlicową młodzież i inne słodkości. 

Bezpiecznie i z uśmiechem na twarzach wróciliśmy do domów.

Wychowankowie placówki wraz z wychowawcami dziękują za doborowe towarzystwo i wspólnie spędzony czas: młodzieży z KSM oraz mieszkańcom Pluskowęs.  Dziękujemy również ks. kan. Maciejowi Augustyńskiemu za udostępnienie pomieszczeń Domu Pielgrzyma.

a.jpg
 b.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!