Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 17.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow SPORTOWA SPARTAKIADA EKOLOGICZNA

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

SPORTOWA SPARTAKIADA EKOLOGICZNA Drukuj
Wpisał: Iwona Zegarska, Marcin Działdowski   
03.06.2015

small.jpgObchody Dnia Dziecka, już na stałe wpisały się w kalendarz imprez Przedszkola  Publicznego w Kowalewie Pomorskim. W tym roku odbył się on 01.06.2015r. pod hasłem „SPORTOWA SPARTAKIADA EKOLOGICZNA". Z tej okazji wszyscy nauczyciele zadbali o to, aby dzieci przeżyły niezapomniane chwile, w iście sportowo-ekologicznej atmosferze. Celem imprezy, było rozwijanie ogólnej sprawności ruchowej, promowanie zachowań proekologicznych oraz integracja środowiska przedszkolnego.

Podczas spartakiady nie zabrakło pląsów, konkursów i zawodów sportowych. Przedszkolacy mieli okazję wykazania się sprawnością ruchową oraz wiedzą
w zakresie ekologii. Niespodzianką okazały się odwiedziny zaprzyjaźnionego klauna.

W Dniu Dziecka, nie mogło zabraknąć również napojów i słodyczy. Tego dnia, drugie śniadanie było również wyjątkowe. Radości było co nie miara - gdy dzieci zobaczyły i skosztowały pieczone kiełbaski z „grilla".

Słodką niespodziankę dla wszystkich przedszkolaków w postaci czekolad  zasponsorowała Rada Rodziców.

Sportowa Spartakiada, mecz na kowalewskim Orliku, udział w XVI Biegu Ulicznym „Obiegnij Kowalewo" oraz ćwiczenia dzieci i pracowników  w ogrodzie przedszkolnym to przedsięwzięcia w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Hasłem przewodnim  zachęcającym do uprawiania sportu było „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH, POPIERAMY KAŻDY RUCH". Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był  wyjątkowy i z pewnością na długo  pozostanie  w pamięci naszych milusińskich, którzy zasłużyli sobie na każdą nagrodę w tak wyjątkowym dniu.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!