Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow SPORTOWA SPARTAKIADA EKOLOGICZNA

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

SPORTOWA SPARTAKIADA EKOLOGICZNA Drukuj
Wpisał: Iwona Zegarska, Marcin Działdowski   
03.06.2015

small.jpgObchody Dnia Dziecka, już na stałe wpisały się w kalendarz imprez Przedszkola  Publicznego w Kowalewie Pomorskim. W tym roku odbył się on 01.06.2015r. pod hasłem „SPORTOWA SPARTAKIADA EKOLOGICZNA". Z tej okazji wszyscy nauczyciele zadbali o to, aby dzieci przeżyły niezapomniane chwile, w iście sportowo-ekologicznej atmosferze. Celem imprezy, było rozwijanie ogólnej sprawności ruchowej, promowanie zachowań proekologicznych oraz integracja środowiska przedszkolnego.

Podczas spartakiady nie zabrakło pląsów, konkursów i zawodów sportowych. Przedszkolacy mieli okazję wykazania się sprawnością ruchową oraz wiedzą
w zakresie ekologii. Niespodzianką okazały się odwiedziny zaprzyjaźnionego klauna.

W Dniu Dziecka, nie mogło zabraknąć również napojów i słodyczy. Tego dnia, drugie śniadanie było również wyjątkowe. Radości było co nie miara - gdy dzieci zobaczyły i skosztowały pieczone kiełbaski z „grilla".

Słodką niespodziankę dla wszystkich przedszkolaków w postaci czekolad  zasponsorowała Rada Rodziców.

Sportowa Spartakiada, mecz na kowalewskim Orliku, udział w XVI Biegu Ulicznym „Obiegnij Kowalewo" oraz ćwiczenia dzieci i pracowników  w ogrodzie przedszkolnym to przedsięwzięcia w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Hasłem przewodnim  zachęcającym do uprawiania sportu było „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH, POPIERAMY KAŻDY RUCH". Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był  wyjątkowy i z pewnością na długo  pozostanie  w pamięci naszych milusińskich, którzy zasłużyli sobie na każdą nagrodę w tak wyjątkowym dniu.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!