Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Po prostu Lubimy tu być

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Po prostu Lubimy tu być Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.06.2015

small.jpgMobilna wystawa zorganizowana na Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego przybyła 3 czerwca br. do Kowalewa Pomorskiego. Wędrując  pod hasłem "Lubię Tu Być" zawitała do 10 miast naszego województwa. Ciekawa forma prezentacji umieszczonych na lawetach samochodowych bilbordów, z zmuszającymi do myślenia zwrotami przyciągała uwagę mieszkańców.

Na ul. Jana Pawła II, pomiędzy dwiema szkołami pojawili się uczniowie i mieszkańcy, którzy po obejrzeniu wystawy na jednym z bilbordów zapisywali swoje oczekiwania i pomysły na życie. Jednym wyrazem odpowiadali na egzystencjonalne pytanie- „Po co tutaj jesteśmy".

Wystawa została zorganizowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Autorami i wykonawcami byli Joanna Górska i Rafał Góralski z Galerii Rusz.

Ta niespotykana forma udostępnienia prac przybliża  mieszkańcom mniejszych miast na częstsze obcowanie z kulturą. Dodatkowo prowokuje  do myślenia, refleksji, wyhamowania, ale przede wszystkim do pozytywnego spojrzenia na otoczenie. Zachęca nas po prostu do polubienia siebie i innych, angażowania się we współdecydowanie o swoim losie, swojej przyszłości i przyszłości kolejnych pokoleń, czyli po prostu w codzienne funkcjonowanie gminy- informuje Andrzej Grabowski Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie. - jednocześnie bardzo dziękuję mieszkańcom i kierowcom za wyrozumiałość przy ewentualnych kłopotach komunikacyjnych na ulicy Jana Pawła II.
 
Więcej zdjęć wkrótce.
lubie_tu_byc_09_06_15_001.jpg
lubie_tu_byc_09_06_15_002.jpg
lubie_tu_byc_09_06_15_003.jpg
 lubie_tu_byc_09_06_15_004.jpg
lubie_tu_byc_09_06_15_005.jpg

a.jpg

(zamieszczono: 05.06.2015r.)

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!