Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Dziecka i Dzień Mamy w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Dziecka i Dzień Mamy w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
08.06.2015

small.jpgWe wtorek 2 czerwca b.r., w Świetlicy Socjoterapeutycznej świętowano Dzień Dziecka i Dzień Mamy. Tym razem połączono obie uroczystości, celebrując je na sportowo.

Gry i zabawy miały miejsce na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej. Latorośl stanęła w szranki z Mamami i Paniami wychowawczyniami. W ruch poszły piłki, hula hop, woreczki z grochem, skakanki... Nie lada wyzwaniem  dla Mam były konkurencje sportowe. Co ważne, Mamy wykazały się niezłą kondycją fizyczną, w niczym nie ustępując swym pociechom. 

W chwilach wytchnienia był czas na słodkie przekąski, kanapki i napoje.

Zabawa była przednia. Razem spędzone popołudnie przebiegło bardzo aktywnie, a przede wszystkim obfitowało w dobry humor. Wszyscy do domów wracali z kroplami potu na czole.

Wychowawcy placówki w imieniu świetlicowej młodzieży dziękują wszystkim Mamom za przyjęcie zaproszenia i wspólną zabawę. Podziękowania słane są również na ręce Pana Benedykta Mrozińskiego dyrektora SP, za udostępnienie pomieszczeń sali gimnastycznej oraz Pani Barbarze Niewidział dyrektor M-GOK za udostępnienie sprzętu muzycznego.

swietlica_2015.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!