Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Dziecka i Dzień Mamy w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Dziecka i Dzień Mamy w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
08.06.2015

small.jpgWe wtorek 2 czerwca b.r., w Świetlicy Socjoterapeutycznej świętowano Dzień Dziecka i Dzień Mamy. Tym razem połączono obie uroczystości, celebrując je na sportowo.

Gry i zabawy miały miejsce na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej. Latorośl stanęła w szranki z Mamami i Paniami wychowawczyniami. W ruch poszły piłki, hula hop, woreczki z grochem, skakanki... Nie lada wyzwaniem  dla Mam były konkurencje sportowe. Co ważne, Mamy wykazały się niezłą kondycją fizyczną, w niczym nie ustępując swym pociechom. 

W chwilach wytchnienia był czas na słodkie przekąski, kanapki i napoje.

Zabawa była przednia. Razem spędzone popołudnie przebiegło bardzo aktywnie, a przede wszystkim obfitowało w dobry humor. Wszyscy do domów wracali z kroplami potu na czole.

Wychowawcy placówki w imieniu świetlicowej młodzieży dziękują wszystkim Mamom za przyjęcie zaproszenia i wspólną zabawę. Podziękowania słane są również na ręce Pana Benedykta Mrozińskiego dyrektora SP, za udostępnienie pomieszczeń sali gimnastycznej oraz Pani Barbarze Niewidział dyrektor M-GOK za udostępnienie sprzętu muzycznego.

swietlica_2015.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!