Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz szkoły   
08.06.2015

Psmall.jpgierwszego czerwca w Dniu Dziecka przy naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Dyrekcję szkoły p. Elżbietę Arbart i Radę Rodziców na czele z Przewodniczącą p. Małgorzatą Murzynowską - Lipińską. Organizacja festynu byłaby niemożliwa bez pomocy naszych przyjaciół oraz sponsorów.

Jesteśmy dumni, że ten wyjątkowy dzień spędziło z nami tak dużo rodziców wraz z dziećmi.

Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie p. Andrzej Grabowski. Miło nam było również gościć: sołtysa wsi Wielkie Rychnowo p. Zdzisława Czarnomskiego; emerytowanego dyrektora szkoły p. Zygmunta Szczepańskiego; dyrektora Szkoły Podstawowej w Wielkiej Łące p. Danutę Drożdża; p. Zbigniewa Trejderowskiego Firma CONKRET; Prezesa UKS „SOKÓŁ" p. Mariana Krych, Prezesa OSP Wielkie Rychnowo p. Piotra Strzeleckiego oraz p. Aleksandrę Zielińską Firma PHU OLI i p. Mirosława Splitt.

Przygotowane przez organizatorów bezpłatne atrakcje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem naszych milusińskich. Były to m.in.: dmuchany zamek, zjeżdżalnia, pieczona kiełbaska, wata, lody, słodycze, napoje. Jedną z atrakcji skierowanych do najmłodszych było malowanie twarzy o które zadbała p. Kamila Wojciechowska.

Bardzo miłą niespodzianką była strzelnica przygotowana przez firmę CS Desant Paintball. Łukasz Kowalski na której zorganizowano zawody paintballowe, w których dzieci zdobywały medale.

Dzieci wraz z rodzicami chętnie brały udział w zabawach oraz wspólnych tańcach prowadzonych przez animatora . W ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł" rozdawano ulotki informacyjne i chętni mogli wypełnić ankietę.

Imprezie towarzyszyły pokazy sprzętu policyjnego, straży pożarnej oraz karateków z naszej szkoły pod przewodnictwem p. Janusza Drywy. Konkursy: sportowe, plastyczne, muzyczne, pokaz mody wraz z zabawami logicznymi i origami prowadzone przez nauczycieli z naszej szkoły sprawiły dzieciom wiele radości.

Festyn był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu z całą rodziną. Dzięki wielu atrakcjom, konkursom i zabawom, a także oprawie festynu udało się wyczarować wspaniałą, niesamowitą atmosferę, która na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Wszystkim dopisywał świetny humor. Rada Rodziców przygotowała pyszne ciasto i kawę. W tym miejscu Dyrekcja szkoły w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej serdecznie dziękuje przewodniczącej Rady Rodziców p. Małgorzacie Murzynowskiej - Lipińskiej oraz wszystkim rodzicom, którzy czynnie zaangażowali się w przygotowanie i obsługę festynu.

W szczególności dziękujemy naszym przyjaciołom i sponsorom:

 • Firmie CONKRET Wielkie Rychnowo

 • Firmie CS Desant Paintball. Łukasz Kowalski

 • OSP Wielkie Rychnowo

 • Policji z Kowalewa Pomorskiego

 • Przetwórni Owoców i Warzyw w Lubawie

 • PHU OLI Aleksandra Zielińska Wielkie Rychnowo oraz p. Mirosław Splitt;

 • TKK „Pacific" Toruń wraz z UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo

 • Zakładom Mięsnym Henryka Stokłosy

 • MGOK Kowalewo Pomorskie

 • p. Januszowi Drywa

 • p. Lucjanowi Opalińskiemu

 • p. Kamili Wojciechowskiej

 • p. Zdzisławowi Czarnomskiemu

a.jpg
 b.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!