Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz szkoły   
08.06.2015

Psmall.jpgierwszego czerwca w Dniu Dziecka przy naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Dyrekcję szkoły p. Elżbietę Arbart i Radę Rodziców na czele z Przewodniczącą p. Małgorzatą Murzynowską - Lipińską. Organizacja festynu byłaby niemożliwa bez pomocy naszych przyjaciół oraz sponsorów.

Jesteśmy dumni, że ten wyjątkowy dzień spędziło z nami tak dużo rodziców wraz z dziećmi.

Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie p. Andrzej Grabowski. Miło nam było również gościć: sołtysa wsi Wielkie Rychnowo p. Zdzisława Czarnomskiego; emerytowanego dyrektora szkoły p. Zygmunta Szczepańskiego; dyrektora Szkoły Podstawowej w Wielkiej Łące p. Danutę Drożdża; p. Zbigniewa Trejderowskiego Firma CONKRET; Prezesa UKS „SOKÓŁ" p. Mariana Krych, Prezesa OSP Wielkie Rychnowo p. Piotra Strzeleckiego oraz p. Aleksandrę Zielińską Firma PHU OLI i p. Mirosława Splitt.

Przygotowane przez organizatorów bezpłatne atrakcje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem naszych milusińskich. Były to m.in.: dmuchany zamek, zjeżdżalnia, pieczona kiełbaska, wata, lody, słodycze, napoje. Jedną z atrakcji skierowanych do najmłodszych było malowanie twarzy o które zadbała p. Kamila Wojciechowska.

Bardzo miłą niespodzianką była strzelnica przygotowana przez firmę CS Desant Paintball. Łukasz Kowalski na której zorganizowano zawody paintballowe, w których dzieci zdobywały medale.

Dzieci wraz z rodzicami chętnie brały udział w zabawach oraz wspólnych tańcach prowadzonych przez animatora . W ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł" rozdawano ulotki informacyjne i chętni mogli wypełnić ankietę.

Imprezie towarzyszyły pokazy sprzętu policyjnego, straży pożarnej oraz karateków z naszej szkoły pod przewodnictwem p. Janusza Drywy. Konkursy: sportowe, plastyczne, muzyczne, pokaz mody wraz z zabawami logicznymi i origami prowadzone przez nauczycieli z naszej szkoły sprawiły dzieciom wiele radości.

Festyn był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu z całą rodziną. Dzięki wielu atrakcjom, konkursom i zabawom, a także oprawie festynu udało się wyczarować wspaniałą, niesamowitą atmosferę, która na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Wszystkim dopisywał świetny humor. Rada Rodziców przygotowała pyszne ciasto i kawę. W tym miejscu Dyrekcja szkoły w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej serdecznie dziękuje przewodniczącej Rady Rodziców p. Małgorzacie Murzynowskiej - Lipińskiej oraz wszystkim rodzicom, którzy czynnie zaangażowali się w przygotowanie i obsługę festynu.

W szczególności dziękujemy naszym przyjaciołom i sponsorom:

 • Firmie CONKRET Wielkie Rychnowo

 • Firmie CS Desant Paintball. Łukasz Kowalski

 • OSP Wielkie Rychnowo

 • Policji z Kowalewa Pomorskiego

 • Przetwórni Owoców i Warzyw w Lubawie

 • PHU OLI Aleksandra Zielińska Wielkie Rychnowo oraz p. Mirosław Splitt;

 • TKK „Pacific" Toruń wraz z UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo

 • Zakładom Mięsnym Henryka Stokłosy

 • MGOK Kowalewo Pomorskie

 • p. Januszowi Drywa

 • p. Lucjanowi Opalińskiemu

 • p. Kamili Wojciechowskiej

 • p. Zdzisławowi Czarnomskiemu

a.jpg
 b.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!