Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Tydzień Sportu w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Tydzień Sportu w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: Katarzyna Frasunkiewicz   
09.06.2015

small.jpgW dniu 30 maja 2015r. na Kompleksie Boisk Orlik, mieszkańcy sołectwa Wielka Łąka rozegrali tradycyjne już rozgrywki sportowe - mecz piłki nożnej i siatkówki. Spotkanie zainicjowane przez Sołtysa i Radę Sołecką odbyło się w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - XXI Turnieju Sportowego Miast i Gmin.

Pomimo, że w spotkaniu nie chodziło o rywalizację, a o dobrą zabawę i popularyzację aktywności na świeżym powietrzu nie zabrakło emocji. Udział w wydarzeniu wzięły zarówno dzieci jak i dorośli. W rozgrywkach sportowych nie przeszkodziła nawet wietrzna pogoda i zbierające się nad obiektem deszczowe chmury. Mieszkańcy zadeklarowali, że za rok również wezmą aktywny udział w Europejskim Tygodniu Sportu w jeszcze większym gronie, bo sport to zdrowie.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!