Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Tydzień Sportu w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Tydzień Sportu w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: Katarzyna Frasunkiewicz   
09.06.2015

small.jpgW dniu 30 maja 2015r. na Kompleksie Boisk Orlik, mieszkańcy sołectwa Wielka Łąka rozegrali tradycyjne już rozgrywki sportowe - mecz piłki nożnej i siatkówki. Spotkanie zainicjowane przez Sołtysa i Radę Sołecką odbyło się w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - XXI Turnieju Sportowego Miast i Gmin.

Pomimo, że w spotkaniu nie chodziło o rywalizację, a o dobrą zabawę i popularyzację aktywności na świeżym powietrzu nie zabrakło emocji. Udział w wydarzeniu wzięły zarówno dzieci jak i dorośli. W rozgrywkach sportowych nie przeszkodziła nawet wietrzna pogoda i zbierające się nad obiektem deszczowe chmury. Mieszkańcy zadeklarowali, że za rok również wezmą aktywny udział w Europejskim Tygodniu Sportu w jeszcze większym gronie, bo sport to zdrowie.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!