Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn rodzinny w Pluskowęsach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn rodzinny w Pluskowęsach Drukuj
Wpisał: Małgorzata Pawlewicz   
11.06.2015

small.jpgW dniu 4 czerwca , jak co roku w dniu Bożego Ciała, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju KGW w Pluskowęsach wraz z Radą Sołecką sołectwa Pluskowęsy zorganizowało Festyn rodzinny. Przygotowane przez organizatorów liczne atrakcje, m.in dmuchane zamki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem przybyłych dzieci.

Nasi milusińscy chętnie uczestniczyli w grach i zabawach prowadzonych przez Olę Nikiel i Wiolettę Matczak oraz ustawiali się w długiej kolejce do malowania twarzy.

Jednak głównym punktem tegorocznego pikniku był mecz piłki nożnej: dzieci kontra rodzice. Mecz zgromadził mnóstwo kibiców i po emocjonującym przebiegu zakończył się zwycięctwem dzieci, które w nagrodę otrzymały wejściówki na pływalnię. Wejściówki przekazał w imieniu Burmistrza Miasta i swoim radny RM p. Jarosław Lewandowski, który też bardzo ofiarnie i skutecznie bronił honoru rodziców w trakcie meczu.

Mecz i pozostałe atrakcje na długo pozostaną w pamięci uczestników pikniku.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!