Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn rodzinny w Pluskowęsach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn rodzinny w Pluskowęsach Drukuj
Wpisał: Małgorzata Pawlewicz   
11.06.2015

small.jpgW dniu 4 czerwca , jak co roku w dniu Bożego Ciała, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju KGW w Pluskowęsach wraz z Radą Sołecką sołectwa Pluskowęsy zorganizowało Festyn rodzinny. Przygotowane przez organizatorów liczne atrakcje, m.in dmuchane zamki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem przybyłych dzieci.

Nasi milusińscy chętnie uczestniczyli w grach i zabawach prowadzonych przez Olę Nikiel i Wiolettę Matczak oraz ustawiali się w długiej kolejce do malowania twarzy.

Jednak głównym punktem tegorocznego pikniku był mecz piłki nożnej: dzieci kontra rodzice. Mecz zgromadził mnóstwo kibiców i po emocjonującym przebiegu zakończył się zwycięctwem dzieci, które w nagrodę otrzymały wejściówki na pływalnię. Wejściówki przekazał w imieniu Burmistrza Miasta i swoim radny RM p. Jarosław Lewandowski, który też bardzo ofiarnie i skutecznie bronił honoru rodziców w trakcie meczu.

Mecz i pozostałe atrakcje na długo pozostaną w pamięci uczestników pikniku.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!