Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow 3 punkty przywieźliśmy z Pakości

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

3 punkty przywieźliśmy z Pakości Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.06.2015

4.jpgPrzedostatni mecz rundy wiosennej rozegrany 13 czerwca br. przyniósł nam 3 punkty w tabeli. Promień Kowalewo pokonał Noteciankę Pakość na ich boisku 3:0. Mecz był pełen emocji. Promień walczy o utrzymanie się w IV lidze, a Notecianka o  awans do III. Co chwila sędzia główny wyciągał żółtą kartkę. W I połowie byliśmy lepsi. Akcja toczyła się pod bramką przeciwnika, ale rozstrzelaliśmy się dopiero w II połowie. Pierwszy gol zdobył w 58 minucie Bartosz Dreszer, drugi w 90 minucie Krzysztof Elsner. W doliczonych czterech minutach trzeciego gola dołożył ponownie Krzysztof Elsner. Przegrana z nami praktycznie odebrała szansę na awans Noteciance.

Obecnie jesteśmy na 9 pozycji w tabeli i są małe szanse na spadek do V ligi. Ostatni mecz czeka nas 20 czerwca. Na naszym boisku gościć będziemy drużynę RolKo Konojady, która obecnie znajduje się na II pozycji i walczyć będzie o awans do III ligi.  Zapraszamy do kibicowania.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!