Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow 3 punkty przywieźliśmy z Pakości

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

3 punkty przywieźliśmy z Pakości Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.06.2015

4.jpgPrzedostatni mecz rundy wiosennej rozegrany 13 czerwca br. przyniósł nam 3 punkty w tabeli. Promień Kowalewo pokonał Noteciankę Pakość na ich boisku 3:0. Mecz był pełen emocji. Promień walczy o utrzymanie się w IV lidze, a Notecianka o  awans do III. Co chwila sędzia główny wyciągał żółtą kartkę. W I połowie byliśmy lepsi. Akcja toczyła się pod bramką przeciwnika, ale rozstrzelaliśmy się dopiero w II połowie. Pierwszy gol zdobył w 58 minucie Bartosz Dreszer, drugi w 90 minucie Krzysztof Elsner. W doliczonych czterech minutach trzeciego gola dołożył ponownie Krzysztof Elsner. Przegrana z nami praktycznie odebrała szansę na awans Noteciance.

Obecnie jesteśmy na 9 pozycji w tabeli i są małe szanse na spadek do V ligi. Ostatni mecz czeka nas 20 czerwca. Na naszym boisku gościć będziemy drużynę RolKo Konojady, która obecnie znajduje się na II pozycji i walczyć będzie o awans do III ligi.  Zapraszamy do kibicowania.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!