Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow IV POWIATOWY KONKURS FIZYCZNY PT.: CZAS NA ZABAWĘ Z FIZYKĄ

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

IV POWIATOWY KONKURS FIZYCZNY PT.: CZAS NA ZABAWĘ Z FIZYKĄ Drukuj
Wpisał: Arleta Walenda   
17.06.2015

29.jpg8 maja 2015 roku w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim odbył się IV Powiatowy Konkurs Fizyczny pt.: „Czas na zabawę z fizyką". Celem konkursu było umożliwienie uczniom rywalizacji z rówieśnikami, zachęcenie do poznawania fizyki jako nauki o wszechświecie, kształtowanie umiejętności skutecznego porozumiewania się i rozwiązywania problemów, efektywnego współdziałania w zespole, a przede wszystkich pokazanie, że z fizyką można się dobrze bawić.

W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział drużyny z powiatu golubsko - dobrzyńskiego i toruńskiego. Zespoły poszczególnych szkół rywalizowały ze sobą rozwiązując krzyżówki, rebusy, fizyczne sudoku oraz domino. Uczniowie z pełnym zaangażowaniem, skupieniem i dobrym humorem rozwiązywali poszczególne zadania.

Przed ogłoszeniem wyników drużyny zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy konkursu wraz z opiekunami i panem Bartłomiejem Lüdtke zwiedzili również naszą szkołę. Mieli  oni okazję zobaczyć nasze studio telewizyjne, sale:  teatralną, taneczną, muzyczną i doświadczania świata.

IV Powiatowy Konkurs z Fizyki "Czas na zabawę z fizyką" wygrał zespół Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim reprezentowany przez Natalię Oleś z kl.  Ie, Aleksandrę Łabich z kl.  IIe i Pawła Jasienieckiego  z kl. IIIc. Drugie miejsce zajęła drużyna z  Publicznego Gimnazjum im. Fryderyka Chopina w Radominie, a trzecie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pluskowęsach.

Wszystkie drużyny nagrodzono książkami i dyplomami, a każdy uczestnik konkursu otrzymał zestaw upominków. Fundatorami  nagród byli:

- Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie,

- Rada Rodziców działająca w Publicznym Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim,

- Dyrekcja Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim,

- prywatni sponsorzy.

Konkurs zorganizowała Arleta Walenda - nauczyciel fizyki w Publicznym Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim.

szkola.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!