Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nominacja Marszałka dla Burmistrza Kowalewa Pomorskiego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nominacja Marszałka dla Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.06.2015

2.jpgMarszałek Województwa Kujawsko- Pomorskiego Piotr Całbecki nominował Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Andrzeja Grabowskiego i naszą gminę do konkursu „Budowniczy Polskiego Sportu 2015 ogłaszany przez kapitułę Sportowej Polski". Poniżej do zapoznania pismo z tą nowiną.

Jestem wyjątkowo dumny, że będę reprezentował województwo Kujawsko- Pomorskie w tym konkursie. Bardzo dziękuję panu Marszałkowi i zespołowi odpowiedzialnemu za rozwój sportu w naszym regionie za nominację. Świadczy to że zabiegi małego samorządu i nasz wkład w rozwój sportu nie tylko powiatu, ale i całego regionu jest zauważalny i doceniany przez władze województwa. Dziękuje też mieszkańcom, a przede wszystkim młodzieży dla której te obiekty powstały. Nominacja to nie tylko splendor, ale i motywacja do dalszych działań na rzecz rozwoju bazy sportowej- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- Już teraz zwracam się z prośbą do mieszkańców gminy o gościnne przyjęcie komisji konkursowej. Nie znając daty przyjazdu już teraz przystąpmy do porządkowania swojego otoczenia. Będzie to zapowiedz przygotowania miasta do Dożynek Wojewódzkich.

Przypomnijmy, że w 2013r. kowalewskie Centrum zdobyło już w tym konkursie tytuł Sportowy Obiekt Roku. Oceniając 190 nowych obiektów sportowych wytypowano 5 najlepszych. Wówczas to nominował nas wykonawca inwestycji.

W konkursie ogłaszanym od XVI lat przez Klub Sportowa Polska oraz Kapitułę Budowniczy Polskiego Sportu i pod honorowym patronatem m.in. PZPN, PZLA, PZK, Polski Kom. Olimpijski i Polish Paralympic Committee ocenia się w kilku kategoriach działalność sportową samorządów, firm i działaczy sportowych. Swoich kandydatów w kategoriach: Sportowy Obiekt Roku, Promotor Infrastruktury Sportowej, Sportowa Architektura Regionu, Inwestor na Medal, Firma na Medal, Budowniczy Polskiego Sportu i Pasjonat Sportowej Polski zgłaszają firmy lub marszałkowie poszczególnych województwa.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!