Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nominacja Marszałka dla Burmistrza Kowalewa Pomorskiego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nominacja Marszałka dla Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.06.2015

2.jpgMarszałek Województwa Kujawsko- Pomorskiego Piotr Całbecki nominował Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Andrzeja Grabowskiego i naszą gminę do konkursu „Budowniczy Polskiego Sportu 2015 ogłaszany przez kapitułę Sportowej Polski". Poniżej do zapoznania pismo z tą nowiną.

Jestem wyjątkowo dumny, że będę reprezentował województwo Kujawsko- Pomorskie w tym konkursie. Bardzo dziękuję panu Marszałkowi i zespołowi odpowiedzialnemu za rozwój sportu w naszym regionie za nominację. Świadczy to że zabiegi małego samorządu i nasz wkład w rozwój sportu nie tylko powiatu, ale i całego regionu jest zauważalny i doceniany przez władze województwa. Dziękuje też mieszkańcom, a przede wszystkim młodzieży dla której te obiekty powstały. Nominacja to nie tylko splendor, ale i motywacja do dalszych działań na rzecz rozwoju bazy sportowej- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- Już teraz zwracam się z prośbą do mieszkańców gminy o gościnne przyjęcie komisji konkursowej. Nie znając daty przyjazdu już teraz przystąpmy do porządkowania swojego otoczenia. Będzie to zapowiedz przygotowania miasta do Dożynek Wojewódzkich.

Przypomnijmy, że w 2013r. kowalewskie Centrum zdobyło już w tym konkursie tytuł Sportowy Obiekt Roku. Oceniając 190 nowych obiektów sportowych wytypowano 5 najlepszych. Wówczas to nominował nas wykonawca inwestycji.

W konkursie ogłaszanym od XVI lat przez Klub Sportowa Polska oraz Kapitułę Budowniczy Polskiego Sportu i pod honorowym patronatem m.in. PZPN, PZLA, PZK, Polski Kom. Olimpijski i Polish Paralympic Committee ocenia się w kilku kategoriach działalność sportową samorządów, firm i działaczy sportowych. Swoich kandydatów w kategoriach: Sportowy Obiekt Roku, Promotor Infrastruktury Sportowej, Sportowa Architektura Regionu, Inwestor na Medal, Firma na Medal, Budowniczy Polskiego Sportu i Pasjonat Sportowej Polski zgłaszają firmy lub marszałkowie poszczególnych województwa.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!