Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Seniorzy świętowali Dzień Ojca i Matki

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Seniorzy świętowali Dzień Ojca i Matki Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
19.06.2015
Csmall.jpgzłonkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim w dniu 18 czerwca br. składali sobie wzajemnie życzenia z okazji Dnia Ojca i Matki. Seniorzy, twierdząc, że nim się ktoś stanie babcią i dziadkiem najpierw musi być rodzicem wykorzystali również to święto, aby spotkać się i biesiadować.

Były tańce i śpiewy. Wśród zaproszonych gości przybył burmistrz miasta Andrzej Grabowski, dyrektor Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury Barbara Niewidział i dyrektor Przedszkola Publicznego Joanna Piasecka. Dzieci z Przedszkola Publicznego w przedstawieniu składały życzenia mamusiom i tatusiom. Tak jak i na innych uroczystościach nie mogło zabraknąć występu chóru seniora.

Z radością patrzę jak Kowalewiacy wspaniale się bawią. Życzę mamom i tatom radości i wielu atrakcji do spędzania wolnego czasu. Życzę, aby wszystkie plany zostały zrealizowane i przyniosły satysfakcje- podkreślał burmistrz Andrzej Grabowski.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!