Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wata, lody, popcorn... Dzień Dziecka na Osiedlu Brodnickim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wata, lody, popcorn... Dzień Dziecka na Osiedlu Brodnickim Drukuj
Wpisał: B. Sławińska-Śliwa   
19.06.2015

2.jpgDzień dziecka na Osiedlu Brodnickim" to kolejne wydarzenie w naszej gminie przygotowane z myślą o naszych milusińskich. W niedzielę świetlica osiedlowa zamieniła się w dziecięcą krainę. Na pociechy czekały gry, konkursy, zabawy przy muzyce DJ Łukasza.

Dzieci mogły wykazać się znajomością piosenek w quizie „Jaka to melodia?", sprawnością w biegu z piłeczką, tańcach z balonami. Był też konkurs z wiedzy ogólnej, quiz pt. „Zawsze bezpiecznie". Na zakończenie dzieci wykonały barwną pracę plastyczną.

Dzięki sponsorom były nagrody rzeczowe, lody, napoje, wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z grilla.

Sponsorzy:

  • Wspólnota Mieszkaniowa ul. Kościuszki - reprezentant Pan Jarosław Mądry,
  • Radny Rady Miejskiej - Pan Wojciech Małkiewicz,
  • Bank Spółdzielczy w Kowalewie Pomorskiem - Pan Zbigniew Krasicki
  • Geo-Kart Usługi Geodezyjne - Pan Krzysztof Chmielewski
  • Przewodniczący Osiedla Brodnickiego - Pan Henryk Sławiński,

Pan Henryk Sławiński Przewodniczący Osiedla Brodnickiego serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom oraz tym którzy pomogli w organizacji imprezy, a szczególnie: Panu Jarosławowi Mądremu, Panu Wojciechowi Małkiewiczowi, Pani Bernadecie Wiącek, Panu Łukaszowi Wiącek,  Panu Krzysztofowi Chmielewskiemu, Panu Mariuszowi Jodłowskiemu, Panu Robertowi Piskorskiemu oraz rodzicom.

Już dziś zapraszamy 25 lipca 2015 o godz. 17.00 na Festyn Rodzinny na Osiedlu Brodnickim organizowany wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kowalewie Pomorskim.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!