Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wata, lody, popcorn... Dzień Dziecka na Osiedlu Brodnickim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wata, lody, popcorn... Dzień Dziecka na Osiedlu Brodnickim Drukuj
Wpisał: B. Sławińska-Śliwa   
19.06.2015

2.jpgDzień dziecka na Osiedlu Brodnickim" to kolejne wydarzenie w naszej gminie przygotowane z myślą o naszych milusińskich. W niedzielę świetlica osiedlowa zamieniła się w dziecięcą krainę. Na pociechy czekały gry, konkursy, zabawy przy muzyce DJ Łukasza.

Dzieci mogły wykazać się znajomością piosenek w quizie „Jaka to melodia?", sprawnością w biegu z piłeczką, tańcach z balonami. Był też konkurs z wiedzy ogólnej, quiz pt. „Zawsze bezpiecznie". Na zakończenie dzieci wykonały barwną pracę plastyczną.

Dzięki sponsorom były nagrody rzeczowe, lody, napoje, wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z grilla.

Sponsorzy:

  • Wspólnota Mieszkaniowa ul. Kościuszki - reprezentant Pan Jarosław Mądry,
  • Radny Rady Miejskiej - Pan Wojciech Małkiewicz,
  • Bank Spółdzielczy w Kowalewie Pomorskiem - Pan Zbigniew Krasicki
  • Geo-Kart Usługi Geodezyjne - Pan Krzysztof Chmielewski
  • Przewodniczący Osiedla Brodnickiego - Pan Henryk Sławiński,

Pan Henryk Sławiński Przewodniczący Osiedla Brodnickiego serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom oraz tym którzy pomogli w organizacji imprezy, a szczególnie: Panu Jarosławowi Mądremu, Panu Wojciechowi Małkiewiczowi, Pani Bernadecie Wiącek, Panu Łukaszowi Wiącek,  Panu Krzysztofowi Chmielewskiemu, Panu Mariuszowi Jodłowskiemu, Panu Robertowi Piskorskiemu oraz rodzicom.

Już dziś zapraszamy 25 lipca 2015 o godz. 17.00 na Festyn Rodzinny na Osiedlu Brodnickim organizowany wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kowalewie Pomorskim.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!