Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn  na Jana w Wielkim Rychnowie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn  na Jana w Wielkim Rychnowie Drukuj
Wpisał: W. Chmielewicz   
24.06.2015

rychnowo_jana_tabela_small.jpgW dniu 21 czerwca 2015 r. w Wielkim Rychnowie odbył się festyn z okazji rozpoczęcia lata tzw. „na Jana".Organizatorem imprezy była OSP Wielkie Rychnowo wraz z sołectwami: W. Rychnowo, Borówno i Nowy Dwór. Festyn odpustowy wpisany jest w coroczny harmonogram imprez wsi. Imprezę rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą w Kaplicy w Wielkim Rychnowie, którą adorowali Rychnowscy Strażacy. Następnie dokonano przemarszu na plac przy OSP, który uświęciła orkiestra dęta przy OSP Wielkie Rychnowo.

W drugiej części imprezy odbył się festyn na którym nie zabrakło dobrej muzyki, darmowych dmuchanych zjeżdżalni i trampoliny dla najmłodszych ufundowanych przez sołectwo W. Rychnowo i Borówno. Dzięki sponsorowi firmie DELIKATES wszystkie dzieci otrzymały darmowe lody.

Pomimo zmieniającej się aury pogodowej uczestnicy festynu byli zadowoleni spędzając miło czas w gronie rodziny i znajomych. Z zaproszenia do wspólnej zabawy skorzystał również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Tego typu imprezy są przykładem wspaniałej integracji lokalnego społeczeństwa.

 rychnowo_jana_tabela.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!