Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn  na Jana w Wielkim Rychnowie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn  na Jana w Wielkim Rychnowie Drukuj
Wpisał: W. Chmielewicz   
24.06.2015

rychnowo_jana_tabela_small.jpgW dniu 21 czerwca 2015 r. w Wielkim Rychnowie odbył się festyn z okazji rozpoczęcia lata tzw. „na Jana".Organizatorem imprezy była OSP Wielkie Rychnowo wraz z sołectwami: W. Rychnowo, Borówno i Nowy Dwór. Festyn odpustowy wpisany jest w coroczny harmonogram imprez wsi. Imprezę rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą w Kaplicy w Wielkim Rychnowie, którą adorowali Rychnowscy Strażacy. Następnie dokonano przemarszu na plac przy OSP, który uświęciła orkiestra dęta przy OSP Wielkie Rychnowo.

W drugiej części imprezy odbył się festyn na którym nie zabrakło dobrej muzyki, darmowych dmuchanych zjeżdżalni i trampoliny dla najmłodszych ufundowanych przez sołectwo W. Rychnowo i Borówno. Dzięki sponsorowi firmie DELIKATES wszystkie dzieci otrzymały darmowe lody.

Pomimo zmieniającej się aury pogodowej uczestnicy festynu byli zadowoleni spędzając miło czas w gronie rodziny i znajomych. Z zaproszenia do wspólnej zabawy skorzystał również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Tego typu imprezy są przykładem wspaniałej integracji lokalnego społeczeństwa.

 rychnowo_jana_tabela.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!