Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ul. Strażacka- przepisy drogowe muszą być przestrzegane przez kierowców

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ul. Strażacka- przepisy drogowe muszą być przestrzegane przez kierowców Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
25.06.2015

S1.jpgamorząd zakończył i oddał do użytku nowe targowisku. Dzięki temu powstał na sąsiedniej działce bardzo duży plac z czasowym przeznaczeniem na parking. Jest on bardzo dobrze oznakowany, a przejście na plac targowy to dosłownie kilka metrów. Dlatego apelujemy do użytkowników targowiska o przestrzeganie znaków drogowych obowiązujących na ul. Strażackiej.

Od września 2014r. zmieniono organizację ruchu. Na odcinku od Placu Wolności do wjazdu na targowisko jest droga dwukierunkowa i obowiązuje tam znak B-36. Każdy, kto zdawał egzamin na prawo jazdy wie co on oznacza - zakaz zatrzymywania się na jezdni jak i na chodniku.

Naruszenie znaku B-36 wiąże się z ryzykiem otrzymania stuzłotowego mandatu oraz jednego punktu karnego. Zgodnie z kodeksem drogowym (art. 130a prawa o ruchu drogowym) pojazd może być unieruchomiony przez zastosowanie urządzenia do blokowania kół w przypadku pozostawienia go w miejscu, gdzie jest to zabronione, lecz nieutrudniającego ruchu lub niezagrażającego bezpieczeństwu.

Już w czasie pierwszego targowania w dniu 20 czerwca służby mundurowe zwracały uwagę łamiącym znaki drogowe. Kolejne takie przypadki nie zakończą się na pouczeniu. Dbając o bezpieczeństwo kupujących i handlujących prosimy o przestrzeganie przepisów tam obowiązujących i korzystanie z przyległego, bezpłatnego parkingu.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!