Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ul. Strażacka- przepisy drogowe muszą być przestrzegane przez kierowców

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ul. Strażacka- przepisy drogowe muszą być przestrzegane przez kierowców Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
25.06.2015

S1.jpgamorząd zakończył i oddał do użytku nowe targowisku. Dzięki temu powstał na sąsiedniej działce bardzo duży plac z czasowym przeznaczeniem na parking. Jest on bardzo dobrze oznakowany, a przejście na plac targowy to dosłownie kilka metrów. Dlatego apelujemy do użytkowników targowiska o przestrzeganie znaków drogowych obowiązujących na ul. Strażackiej.

Od września 2014r. zmieniono organizację ruchu. Na odcinku od Placu Wolności do wjazdu na targowisko jest droga dwukierunkowa i obowiązuje tam znak B-36. Każdy, kto zdawał egzamin na prawo jazdy wie co on oznacza - zakaz zatrzymywania się na jezdni jak i na chodniku.

Naruszenie znaku B-36 wiąże się z ryzykiem otrzymania stuzłotowego mandatu oraz jednego punktu karnego. Zgodnie z kodeksem drogowym (art. 130a prawa o ruchu drogowym) pojazd może być unieruchomiony przez zastosowanie urządzenia do blokowania kół w przypadku pozostawienia go w miejscu, gdzie jest to zabronione, lecz nieutrudniającego ruchu lub niezagrażającego bezpieczeństwu.

Już w czasie pierwszego targowania w dniu 20 czerwca służby mundurowe zwracały uwagę łamiącym znaki drogowe. Kolejne takie przypadki nie zakończą się na pouczeniu. Dbając o bezpieczeństwo kupujących i handlujących prosimy o przestrzeganie przepisów tam obowiązujących i korzystanie z przyległego, bezpłatnego parkingu.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!