Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Promują swoje miasto na wszystkie strony świata.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Promują swoje miasto na wszystkie strony świata. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.06.2015
prom_swoje_miasto_000_29_06_15.jpgMłodzi gimnazjaliści z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim: Angelika Waszewska, Maciej Śliwiński, Mateusz Wojciechowski, Szymon Chrościelewski i Adrian Mlewski i ich nauczyciele: Aleksandra Mirecka (anglistka) i Marcin Rybacki (germanista) zrobili wspaniały prezent dla swojego miasta na 740 urodziny. 

Opracowali dwujęzyczny informator o najważniejszych obiektach w mieście i przekazali go w dniu 16 czerwca br. na ręce Burmistrza Miasta. 

Gratuluję młodzieży i dziękuję za tę niespodziankę. Jestem dumny i dziękuję za promowanie gminy Kowalewo Pomorskie poza granicami kraju. Przybywa do nas co raz więcej gości z zagranicy, a nasze informatory i publikacje trafiają do mediów obcojęzycznych, na targi o randze europejskiej, a nawet do biura województwa w Brukseli.

 

Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie.

Przewodnik Deutsch TUTAJ

prom_swoje_miasto_001_29_06_15.jpg

 

 

 


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!