Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Promują swoje miasto na wszystkie strony świata.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Promują swoje miasto na wszystkie strony świata. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.06.2015
prom_swoje_miasto_000_29_06_15.jpgMłodzi gimnazjaliści z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim: Angelika Waszewska, Maciej Śliwiński, Mateusz Wojciechowski, Szymon Chrościelewski i Adrian Mlewski i ich nauczyciele: Aleksandra Mirecka (anglistka) i Marcin Rybacki (germanista) zrobili wspaniały prezent dla swojego miasta na 740 urodziny. 

Opracowali dwujęzyczny informator o najważniejszych obiektach w mieście i przekazali go w dniu 16 czerwca br. na ręce Burmistrza Miasta. 

Gratuluję młodzieży i dziękuję za tę niespodziankę. Jestem dumny i dziękuję za promowanie gminy Kowalewo Pomorskie poza granicami kraju. Przybywa do nas co raz więcej gości z zagranicy, a nasze informatory i publikacje trafiają do mediów obcojęzycznych, na targi o randze europejskiej, a nawet do biura województwa w Brukseli.

 

Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie.

Przewodnik Deutsch TUTAJ

prom_swoje_miasto_001_29_06_15.jpg

 

 

 


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!